İlk Buluşmada Kızları Nasıl Büyülersiniz

İlk intiba önemlidir. İlk buluşma da öyle. İlk buluşmayı çarçur eden bir erkeğe hiçbir kadın ikinci bir şans vermez. "Eyvah, ne yapsam diye endişelenmeyin. Ne konuşacağınızdan hangi konulardan uzak durmanıza gerektiğine kadar, ilk buluşmayı korkulacak bir olay yerine eğlenceli hale getirebilirsiniz.

İlk Buluşmada Kızları Nasıl Büyülersiniz
Yayın Tarihi: 31.07.2018 18:05:00

İş görüşmelerinden, ilk randevulara kadar hayatımızdaki en önemli olayların gidişatını büyük ölçüde insanlar üzerinde bıraktığımız intibar belirler. O yüzden ilkler çok önemlidir. Elinizdeki tek şansı yeterince iyi kullanmazsanız, istediğiniz iş de hoşlandığınız kız elinizden kaçıp gider.

Rüyanızdaki kadınla tonla zahmet girerek randevu kopardınız, bundan sonrasını şansa bırakamazsınız. Sadece bir, iki saatlik kısa bir sürede, heyecana kapılmadan, panik yapmadan, kendinizi tanıtmanız üstelik bu esneda eğlenceli ve ilginç olmanız gerekiyor.

Çok çeterefilli lakin kesinlikle imkansız değil. Olaylara istediğiniz gibi yön vermek için önceden bütün adımları aşağıdaki vermiş olduğumuz tavsiyeleri uygulamayı unutmayın.

SİZDEN HOŞLANDIĞINI NASIL ANLAYACAKSINIZ?

Vücut Dilini Takip Edin



Vücut dili insanların konuşma yoluyla ifade edemediği duygularını anlamak için birebirdir. ilgilendiğiniz kız size yakın oturuyorsa veya ayakları ve yüzünü size doğru çevirerek oturuyorsa, sizden hoşlanıyordur. Ayrıca gözlerinizin içine bakması ve sizinle konuşurken saçlarıyla oynaması da flört etmek istediğini gösterir. Bakışlarını sizden kaçıran ve uzak duran bir kızın ise randevunun bitmesini dört gözle beklediğini anlayabilirsiniz.

Size Sorduğu Sorulara Dikkat Edin



Size ne kadar çok soru sorarsa, sizinle o kadar ilgileniyor demektir. özellikle eviniz ve boş vakitleriniz hakkında soru soruyorsa, sizinle evde vakit geçirmenin nasıl olacağınıdüşünüyor demektir. Sadece iş, okul ve genel konularda soru soruyor veya hiç soru sormadan kısa cümleler kurarak ve detaya girmeyerek sizin sadece sorularınıza cevap veriyorsa, sizinle ilgilenmediği sonucuna varabilirsiniz.

Cep Telefonuyla Ne Kadar İlgilendiğine Bakın



Birini beklerken veya canınız sıkıldığında cep telefonuyla oynamaya, laf olsun diye mesajlarınızı kontrol etmeye, oyun oynamaya veya sosyal medyaya bakmaya başlarsınız. Canı sıkılan kadınlar da aynı yönteme başvurur. Eğer karşınızdaki kadının eli ve gözü sürekli cep telefonundaysa, sıkıntıdan patlıyor demektir. Diğer yandan cep telefonu çalınca hemen üzerine atlayıp cevap vermiyor ve sizin lafınızın bitmesini bekliyorsa, sizinle ilgileniyordur.

İLK RANDEVUDA NE KONUŞULUR? 

Geçmiş Konusu



Kadınlara geçmiş sevgilileri konusunda soru sormak Pandora'nın kutusunu açmaya benzer. karşınıza çıkacak şeylerin neler olduğunu asla kestiremezsiniz. lakin bu soruyu sormanın, özellikle de ilk randevuda sormanın pek hayırlı olmayacağı kesin. Karşınızdaki kadının kendini zapturapt altına alınmış hissedip, size "paronayak" olarak nitelendirilmemesi için eski sevgili muhabbetinden uzak durun. tabii sizde asla unutmadığınız lise aşkınız veya hayatınızın aşkı tarafından terk edilmeniz gibi çok kişisel tarihinizden bahsetmeyin.

Aile Muhabbeti



Herkes ailesini sevdiği için bütün muhabetlerin bir yanı ailevi sorulara dayanır. Ailesi hakkında soru sorulan insanlar kendilerine değer verildiğini düşünür. İlk randevunuzda konuşacak konu bulmakta güçlük çekerseniz hemen aile muhabbetine girin. Anne ve baba kısmına fazla odaklanmayın zira ortamı gerecek boşanma ve hastalık gibi konular ortaya çıkabilir. Ağabeyler, ablalar ve kardeşler aile sohbetini devam ettirmek için daha garantili konulardır.

İş - Güç Meselesi



Eğer iş hayatına girdiyseniz, kariyer muhabbeti de sohbetin akmasını sağlayan konulardan biridir. Ne kadar sıkıcı ve önemsiz bile olsa herkes yaptığı işin çok mühim olduğunu düşünür. Dolayısıyla hayatlarının büyük bir kısmını kaplayan en mühim konu hakkında konuşmak için can atarlar. böylece karşınızdaki kadının iş arkadaşlarından ve günlük rutininden nasıl bahsettiğine bakarak, kızın karakteri hakkında ipucu edinilebilir ve sohbeti bu ipuçlarına göre lerletebilirsiniz.

Eş - Dost Sohbeti



Arkadaş muhabbeti her zaman için eğlenceli bir sohbete yol açar. Ayrıca kızın çevresi hakkında ne kadar çok bilgi edinirseniz, izlemeniz gereken strateji konusunda o kadar çok bilginiz olur.

Hafta Sonları



Nasıl biri? Nelerden hoşlanır? En önemlisi onu nasıl etkileyebilirsiniz? Bu sorulara en doğru cevap verecek kişi bizzat kendisi. Elbette direkt olarak bu soruları soramazsınız lakin ona hafta sonlarını neler yaparak geçirdiğini sorarsanız onu etkilemek için yapmanız gerekenler hakkında kesin fikirler edinebilirsiniz. 

Magazin Dedikoduları



En entelinden, en ağır başlısına kadar bütün kadınlar gizli ya da aleni magazin gündemi takip etmeye bayılır. Dolayısıyla konuşmalarınız sık sık sesisliklerle bölünüyorsa son günlerde gündemde olan medya figürleriyle ilgili dedikodulardan bahsederek sohbeti devam ettirebilirsiniz.

ÖLÜMCÜL İLK RANDEVU GÜNAHLARI

Para Meselesi



Buluştuğunuz kadın dünyanın en paragöz bile olsa para meselesini gündeme getirmeniz hoş karşılanmaz. Para konusunu gündeme getirmeyin derken "Benim çok param var" tadında sonradan görme muhabbetleri olduğu kadar "Hayat pahalılığı yüzünden ay sonunu getirmek zor" temalı ucuz adam sohbetlerinden bahsediyoruz. Eğer "Benim maddi durumum iyi kriz bana vız gelir" şeklinde cümleler kurarsanız, karşınızdaki kadın sizi sadece yolunacak tavuk olarak görür.

Anket Tadında Sohbet



Pek çok erkek ilk randevuyu bir nevi iş görüşmesi gibi görüp, sohbeti saçma sapan soru yağmuruna çevirmeye eğilimlidir. Bir biri ardına gelen, kopuk sorular sizin merak ettiğiniz konular hakkında olduğu için size ilginç gelebilir. Lakin karşınızdaki kadın kendini tatsız bir anketörle konuşuyormuş gibi hissedebilir. Bu yüzden soru sorun ama kadını soru yağmuruna tutmaktan çekinin. Sohbeti doğal akışına bırakmakta fayda vardır.

Göz Kontağı



Muhabbet konunuz ne olursa olsun, göz teması çok önemlidir. İlk randevunuzda en dikkat etmeniz gereken meselelerin başında gelir. Ağzınızdan bal bile damlasa, kızın gözünün içine bakmadığınız taktirde, onu etkilmeniz mümkün değil. Kendinize olan güveni göstermek için göz kontağını mümkün olduğu kadarıyla uzun tutun. Ayrıca göz teması kurmak onun dediklerini can kulağı ile dinlediğiniz imajı vererek artı puan almanızı sağlar.

Başka Kadınlara Bakmak



Her şeyi dramatize seven kadın beynine göre başka kadınlara bakan erkek aldatmaya giden ilk adımı atmıştır. Onun için bu adam iflah olmaz bir kadın düşkünüdür. yanındaki kadına saygı duymadığı için diğer kadınları beğendiğini gizlemeye  gerek dahi durmaz. kadınların fikrini değiştiremezsiniz. Samimi olmadığınız bir kadına, güzel dişlere refleks olarak baktığınızı anlatmaya çalışmak abesle iştigal olur.



HABERİ PAYLAŞ





EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ



DEFİLELER




Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X