İlker Kaleli'nin kadrosunda olacağı The Serpent nasıl bir dizi? Konusu ne olacak

İlker Kaleli'nin uğruna Yabancı dizisini bırakıp Tayland'a gittiği The Serpent dizisinin ilk detayları belli oldu. Hal böyle olunca The Serpent dizisinin konusu ne? Kadrosunda kimler var? çok merak edildi. İşte İlker Kaleli'nin kadrosunda yer alarak bizi gururlandıracağı dizinin tüm detayları...

İlker Kaleli'nin kadrosunda olacağı The Serpent nasıl bir dizi? Konusu ne olacak
Yayın Tarihi: 11.09.2019 13:19:00

BBC ve Netflix'in ortak yapımı The Serpent’in kadrosuna sevilen oyuncu İlker Kaleli dahil oldu. Yeni sezonda yayınlanacak olan Yabancı dizisinden çekimler başlamadan ayrılan Kaleli'nin bu dizi için apar topar gittiği ortaya çıktı. Bugün de detayları ortaya çıkan The Serpent dizisinin detayları ortaya çıktı. Hal böyle olunca The Serpent dizisinin konusu ne? Kadrosunda kimler var? Kaç bölüm olacak? çok merak edildi. Biz de sizler için dizinin tüm detaylarını araştırdık bulduk. 

THE SERPENT DİZİSİNİN KADROSUNDA KİMLER VAR? KONUSU NE?

Başrollerini Jenna Coleman, Billy Howle ve Ellie Bamber gibi isimlerin paylaştığı The Serpent dizisinin kadrosuna son olarak İlker Kaleli dahil oldu. Konusu gerçek bir hikayeden uyarlanan dizi, 1970'li yıllarda Hindistan, Tayland ve Nepal’deki 20 batılı gezgin gencin öldürülmesinin arkasındaki baş şüpheli Charles Sobhraj’ın sıra dışı hikayesini izleyenlere sunacak.
O yılların en azılı katillerinden olan Charles Sobhraj’ı dizide Tahar Rahim canlandıracak. The Serpent dizisinin kadrosunda ayrıca Alice Englert, Mathilde Warnier, Gregoire Isvarine, Sahajak Boonthanakit, Fabien Frankel, Chicha Amatayakul, Surasak Chaiyaat, Ruby Ashbourne-Serkis, Armand Rosbak, Ellie de Lange ve Amesh Edireweera gibi isimler bulunuyor.

Çekimleri Tayland’da gerçekleşecek yeni dizi İngiltere ve İrlanda dışındaki ülkelerde Netflix'te yayınlanacak. Senaryosunu Richard Warlow ve Toby Finlay'in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Tom Shankland ve Hans Herbots oturacak. 8 bölümden oluşacak olan mini dizi The Serpent şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor. 
HABERİ PAYLAŞ