Bizimle iletişime geç

Son Dakika Güncel Haberler, Ekonomik ve Finansal Gelişmeler

Finans

21 Aralık 2020 Pazartesi 12:29:29

Son Güncelleme: 21/12/2020 12:30:22

ING Bank’tan 60 Ay Vadeli Kredi İmkanı! Anında Onaylı Kredi İçin Geç Kalmayın

ING Bank müşterileri nakit ihtiyaçları için aldıkları İhtiyaç kredisi ile birçok avantajlara sahip olmaktadır. İNG Bank müşterilerine 60 ay vadede %1.49 faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır…

ING Bank anında onaylı 60 ay vadeli krediyi alabilmeleri için bankanın belirlemiş olduğu belirli şartları yerine getirilmesi gerekmektedir.

Müşterilerin INB Bank anında onaylı 60 ay vadeli krediyi alabilmeleri için ING Bank’ın “www. ing.com.tr” internet sitesine giriş yaparak “Hemen Başvur” kısmından, ING İnternet Şubesi’nden ve ING Mobil’den kredi başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Böylece müşteriler bu kanalları kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaçları olan krediyi elde edebilmektedir.

ING Bank müşterisi değilseniz bile kredi başvurularının onaylanmasının ardından şubeye gitmeye gerek duymadan bankaya iletilmesi gereken evrakları kurye ile göndererek kredinizi çekebilirsiniz.

 

ANINDA ONAYLI 60 AY VADELİ KREDİ MASRAFLARI

ING Bank’tan anında onaylı 60 ay vadeli krediyi alabilmek için bankanın müşterilerinden talep etmiş olduğu masrafları ödemeleri gerekmektedir. ING Bank’tan anında onaylı 60 ay vadeli kredi alan müşteriler kredi borçlarını 60 ay vadede, bankanın belirlemiş olduğu %1.49 faiz oranıyla beraber öderler.

Bankanın inisiyatifine göre banka müşterilerinden anında onaylı 60 ay vadeli krediyi verebilmek için müşterilerinden kefil ve gelir belgesi ücretini de istemektedir.

 

60 AY VADELİ KREDİ LİMİTİ

Müşteriler INB Bank’tan alacakları anında onaylı 60 ay vadeli kredinin miktarını belli işlemleri yapmaları sonucunda öğrenebilirler. Eğer daha önce kredi veya kredi kartı kullanılmışsa ise Kredi Kayıt Bürosu’nda kredi notları oluşmaktadır.

Düzenli kredi borçlarının ödenmesi durumunda kredi notu yükseltmekte ve bunun sonucunda anında onaylı 60 ay vadeli kredi alabilme miktarı otomatik olarak artmaktadır. Bu yüzden ING Bank müşterilerine anında onaylı 60 ay vadeli kredi verme işleminde müşterilerin kredi notunun ne kadar yüksek olduğunu kontrol edip kredi limitini belirlemektedir. Ayrıca müşteriler kredi notlarının ne kadar yüksek ve düşük olduğunu Findeks uygulaması ile belli bir ücret ödeyerek kolayca öğrenebilmektedir.

 

KREDİ NOTU NASIL YÜKSELİR?

Kredi notunun yükselmesini sağlayan en önemli faktör öncelikle müşterilerin bankalara olan kredi kartı veya kredi borçlarını düzenli bir şekilde her ay ödemeleridir. Çünkü kredi kullanıp kredi borçlarını düzenli bir şekilde ödeyen kişilerin kredi notu, kredi kullanmayan ya da kredi kullanıp kredi borçlarını ödemeyen kişilerin kredi notundan daha çok artış göstermektedir.

Genellikle Kredi Kayıt Bürosu müşterilerin kredi alabilmeleri için kredi notunu 1-1900 sayıları arasında olması gerekmektedir. Kredi notu bu aralıklarda olan müşteriler ING Bank’ın anında onaylı 60 ay vadeli krediyi alabilmek için başvuru esnasında, faiz oranlarında ve vadede birçok avantajlar elde edebilmektedir. Bu yüzden kredi notlarını arttırmak veya kredi notlarının düzelmesi sağlamak için kredi borçlarını son ödeme gününden önce düzenli bir şekilde ödemek gerekmektedir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı