İnstagram Facebook ve Whatsapp çöktü 13 Mart ne zaman geri gelecek

instagram, Facebook ve Whatsapp dünya üzerinde çöktü. Türkiye'den de yer yer erişimin olmadığı İnstagram, Facebook ve Whatsapp ne oldu? Whatsapp neden çöktü. İnstagram neden çöktü sizler için araştırdık.

İnstagram Facebook ve Whatsapp çöktü 13 Mart ne zaman geri gelecek
Yayın Tarihi: 13.03.2019 21:01:00

İnstagram, Facebook ve Whatsapp neden çöktü? Whatsapp ne zaman geri gelecek. Facebook ne zaman geri gelecek. İnstagram ne zaman geri gelecek sizler için araştırdık. Sosyal medya çökmesiyle birlikte tüm Dünya'da erişim problemi yaşanıyor. Facebook, İnstagram ve Whatsapp neden çöktü sorunsalını sizler için derledik.

Facebook, instagram sonra Whatsapp çöktü

Yaklaşık bir saati aşkın süredir İnstagram ve Facebook'a erişim problemi yaşanıyor. Yaşanan bu gelişmenin ardından Türkiye'de bu platformları kullanan milyonlarca kullanıcı araştırmalara başladılar. Erişim problemi yaşayan bireyler Instagram ve Facebook çöktü mü? Facebook ve İnstagram'a neden giriş yapılamıyor? İşte konuyla ilgili gelişmeler…


Bazı kullanıcılar Instagram ve Facebook'ta erişim sorunları yaşamaya başladı. Şimdi birçok kişi Facebook ve Instagram'da, mesaj göndermek, anasayfa akışını yenilemek, fotoğraf yüklemek gibi işlemleri yapamıyor. Instagram ve Facebook'tan konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Tüm dünyada down oldu

Whatsapp down, instagram down ve Facebook down diyerek tüm dünyada sosyal medyasına şu anda erişim yok. Türkiye'den de bazı noktalarda erişim varken, bazı noktalardan giriş yok. Problem halen sürüyor. Dünya geneli sorun sebebiyle sosyal medyada büyük bir infila yaratıldı. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR