İstanbulspor Adana Demirspor canlı izle Bein Sports Max 1 Canlı Yayın

İstanbulspor Adana Demirspor izle. İstanbulspor Adana Demirspor canlı izle. Bein sports Max 1 ekranlarında İstanbulspor Adana Demirspor karşı karşıya geliyor. İstanbulspor Adana Demirspor canlı maç izle bilgisi sizlerle.

İstanbulspor Adana Demirspor canlı izle Bein Sports Max 1 Canlı Yayın
Yayın Tarihi: 10.02.2019 15:41:00

İstanbulspor Adana Demirspor izle. İstanbulspor Adana Demirspor canlı izle. Spor Toto Süper Lig'de günün maçı İstanbulspor Adana Demirspor karşı karşıya geliyor. İstanbul'da güzel oyun ve güzel zeminde doğru oynayanın kazanacağı İstanbulspor Adana Demirspor Bein Sports Max 1 ekranlarında yayınlanacak. İstanbulspor Adana Demirspor Bein Sports Max 1 canlı yayını sizlerle.

İstanbulspor Adana Demirspor izle Bein Sports Max 1 Canlı Yayın

Spor Toto 1. Lig'de İstanbulspor Adana Demirspor karşı karşıya geliyor. Geçtiğimiz hafta ani bir kararla Yılmaz Vural'la yolları ayıran ve hatta 3-2 kazandıkları maç sonrası bunu yaptıkları için çok konuşulan Adana Demirspor, İstanbulspor'a konuk oluyor. Takımın başına Ümit Özat'ı getirerek yine bir sürpriz yapan Adana Demirspor, geçen hafta Giresunspro kovulan Ümit Özat'ı takımın başına geçirdi ve taraftarı bu hareketi de garipsedi. İstanbulspor Adana Demirspor maçı Bein Sports Max 1 ekranlarında yayınlanacak.

Fatih Tekke yönetimindeki İstanbulspor, yönetici ve transferleriyle ses getirse de bir türlü istediklerini yere getiremiyor. Her hafta istifaya hazır olan Fatih Tekke'nin başkan tarafından desteği sürüyor. Son 5 maçtır 2 kez kaybeden ve 3 kez berabere kalan İStanbulspor, geçtiğimiz hafta hakem kurbanı olmuştu. Ümit Özat'ın ilk maçında Adana Demirspor geçtiğimiz hafta kazanmış ve yükselişe çıkmıştı ancak teknik direktörünü kovmuştu. Esenyurt Necmi Kadıoğlu stadyumunda oynanacak karşılaşmayı Atilla Karaoğlan, Kemal Çetin ve Anıl Usta yönetiyor. İstanbulspor Adana Demirspor 16:00'da Bein Sports Max 1 ekranlarında canlı olarak yayınlanıyor.

Toplamda 7 maçtır kazanamayan İstanbulspor, 22 puan topladığı ligde 14. sıraya kadar geriledi. rakiplerinin puan kaybettiği haftada alacağı 1 veya 3 puan onların 7 haftalık kötü gidişatına dur diyebilecek. Adana Demirspor 30 puanda ve 9. sırada yeralıyor. Adana demirspor bu maçı kazanarak 33 puan yapmak ve 7. sırada ilk 6 içerisinde yer almak istiyor.

İstanbulspor Adan Demirspor maçı başlar başlamaz sizlerle olacak. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ