Jailson İnter'e mi gidiyor? Inter Fenerbahçe'ye Jailson için Teklif Yaptı Bonservisi Dudak uçuklattı

Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Jailson için Inter teklif yaptı! TRT Spor'da yer alan habere göre İtalyan ekibi İnter, Fenerbahçeli Jailson için kesenin ağzını açtı. Fenerbahçe ne kadar kazanacak Jailson teklifi kabul edildi mi?

Jailson İnter'e mi gidiyor? Inter Fenerbahçe'ye Jailson için Teklif Yaptı Bonservisi Dudak uçuklattı
Yayın Tarihi: 11.07.2019 21:18:00

Fenerbahçe'nin Gremio'dan transfer ettiği 22 yaşındaki defansif orta saha oyuncusu Jailson, İtalyan devi İnter'in radarında... İnter, Jailson'u transfer etmek için harekete geçti. Jailson için Fenerbahçe ile iletişime geçen İnter, resmi teklifini kulübe iletti. 

22 yaşındaki Jailson, geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'de ilk 11'in değişmez ismi olmuş, ancak Galatasaray maçındaki "tokadı" yüzünden aldığı 8 maçlık ceza ve geçirdiği sakatlık nedeniyle birçok maçı kaçırmıştı. Jailson, yeni sezonda Inter forması giymeye çok yakın! Fenerbahçe'nin reddemeyeceği bir teklifle kapıyı çalan Inter, Jailson'u mutlaka transfer etmek istiyor! 

INTER JAİLSON İÇİN SERVET ÖNERDİ! FENERBAHÇE KABUL EDECEK Mİ?

Yeni sezon için transferde harekete geçen Fenerbahçe bir yandan da bonservis bedeliyle oyuncu gönderip yeni transferlere kaynak aratmak istiyor. Böyle bir dönemde İnter'den Jailson için 8 Milyon Euroluk resmi teklif geldi.

22 yaşındaki Jailson'u satmaya sıcak bakmayan Fenerbahçe, 8 milyon euroluk teklifin ardından düşünmek için süre istedi. İnter, kısa sürede transferi bitirmek ve Brezilyalı'yı kadroya katmak istiyor. Fenerbahçe'de Ersun Yanal ve Ali Koç zirvesinden Jailson'un satışı için onay verilmesi bekleniyor. HABERİ PAYLAŞ