Jet Sosyete ne zaman başlayacak Puhu Tv hangi gün saat kaçta yayınlanacak

Geçtiğimiz iki sezonu televizyonda geçiren Jet Sosyete bu yıl internet dizisi olacak. Yeni sezon tanıtımları üst üste yayınlanan ve büyük merak uyandıran dizinin ne zaman başlayacağı da dün açıklandı. Peki Jet Sosyete yeni sezon ne zaman başlayacak?

Jet Sosyete ne zaman başlayacak Puhu Tv hangi gün saat kaçta yayınlanacak
Yayın Tarihi: 2.10.2019 09:44:00

Yapımını BKM Film'in üstlendiği, senaryosunu Gülse Birsel'in kaleme aldığı Jet Sosyete yeni sezon tanıtımları büyük ilgi gördü. Fragmanlarda dizilere atıfta bulunan Jet Sosyete şimdiden dikkat çekerken dizinin yayın tarihi de belli oldu. Hal böyle olunca Jet Sosyete ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için tüm bu detayları haberimizde derledik.

İlk iki yılını televizyonda geçiren dizi sürelerin uzunluğu sebebiyle Puhu Tv'ye transfer oldu. 2019-2020 sezonunda Puhu'da başlayacak olan Jet Sosyete'nin yeni bölümleri 50 dakika olacak. Her hafta bir bölümü yayınlanacak olan dizinin önceki sezonları da platformdaki yerini alacak. 


Başrollerini Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren, Ayşenil Şamlıoğlu ve Enis Arıkan'ın paylaştığı Jet Sosyete 3. sezonuyla 11 Ekim Cuma akşamından itibaren Puhu Tv'de olacak. 

Yeni sezonda Aslı Bekiroğlu ve Çağlar Çorumlu'nun olmayacağı dizinin internet platformunda başarılı olup olmayacağını ise hep birlikte göreceğiz...

Jet Sosyete yeni sezon ilk bölümüyle 11 Ekim Cuma akşamı Puhu Tv'de...
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR