Juan Mata Galatasaray'a mı geliyor? Dış Basından Juan Mata Galatasaray iddiası!

Yeni sezon öncesi Şampiyonlar Ligi için yıldızlarla dolu bir kadro kurmak isteyen Galatasaray, Manchester United'ın 10 numarası Juan Mata'yı gündemine aldı. Juan Mata Galatasaray'a transfer olacak mı, yabancı basından bomba iddia...

Juan Mata Galatasaray'a mı geliyor? Dış Basından Juan Mata Galatasaray iddiası!
Yayın Tarihi: 10.06.2019 12:59:00

Galatasaray, yeni 10 numarasını Manchester United'da buldu! Sezonu şampiyon tamamlayan ve tatile giren Cimbom, transfere erken başlıyor! Babel, Jimmy Durmaz ve Şener Özbayraklı transferlerini tamamlayan Galatasaray, Belhanda ve Diagne'nin satışına da kesin gözüyle bakıyor. Belhanda yerine 10 Numara olarak Juan Mata gelecek! Yabancı basında Juan Mata Galatasaray haberleri çıkmaya başladı. 

Meksika'nın 1 numaralı spor gazetesi Record, İngiliz kaynaklara dayandırdığı haberinde Juan Mata Galatasaray'a transfer oluyor haberini verdi. Record'un haberine göre Juan Mata ile Galatasaray arasında görüşmeler hız kazandı ve imzalar an meselesi...

JUAN MATA'NIN BONSERVİSİ VE YILLIK ÜCRETİ NE KADAR?

Galatasaray, Juan Mata için bonservis bedeli ödemeyecek. 31 yaşındaki İspanyol oyun kurucu, Manchester United'da yıllık 6 milyon euro net ücret kazanıyor. Galatasaray, Juan Mata'ya 3 yıllık sözleşme ve yıllık 4.5 milyon euro garanti ücret önerecek. 

Juan Mata, Galatasaray'dan gelen teklife Şampiyonlar Ligi nedeniyle sıcak bakıyor. Galatasaray'ın gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterecek olması İspanyol yıldızı Cimbomba yaklaştırıyor. 

 HABERİ PAYLAŞ