Kadın 47. bölüm fragmanı izle! 29 Ocak Bahar Pırıl'a göz dağı veriyor

Kadın 47. bölüm fragmanı izle! 29 Ocak Salı Kadın 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yayınlandığı gün reyting rekorları kıran Kadın dizisinin 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın 47. bölüm fragmanı izle! 29 Ocak Bahar Pırıl'a göz dağı veriyor
Yayın Tarihi: 22.01.2019 00:54:00

Kadın 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fox TV ekranlarında yayınlanan Kadın 47. bölüm yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Salı akşamlarının reyting rekorları kıran Kadın dizisinin yeni bölümünde neler oldu? 

Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı Kadın dizisinin 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Kadın 47. bölümde neler yaşanacak? 

3 haftadır ekranlara gelmeyen Kadın dizisi oldukça heyecanlı bir bölümle sezon arası vermiş ve herkesi bir hayli merakta bırakmıştı. Fakat hasret bitti, Kadın dün akşam 46. bölümüyle ekranlara geldi. Oldukça üzücü bir bölümle ekranlara gelen Kadın dizisinde kim öldü? Kadın 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın 47. bölüm fragmanı izle yeni bölümde neler olacak?

Kadın 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fox TV ekranlarında izleyicileriyle buluşan Kadın dizisinde Bahar'ın Sarp'a tepkisi ne olacak?  

Kadın 46. bölümde Yeliz'in öldüğü ortaya çıktı. Bu duruma çok üzülen izleyiciler ise Sarp'açok kızarken Pırıl'ın çıkıp Bahar'la Sarp'ın kaldığı yere gelmesi her şeyin tuzu biberi oldu. Peki Kadın   47. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Kadın 47. bölümde neler yaşanacak?


Kadın 47. bölüm fragmanında Bahar Pırıl'a göz dağı veriyor

Kadın 47. bölüm fragmanında Sarp'a çok öfkenelen Bahar ona olan kızgınlığını anlatırken, Pırıl'a da göz dağı verecek.

Kadın 47. bölüm fragmanında Bahar'a yalan söyleyen Pırıl ona teşekkür ederken, hiç beklemediği bir tepki alacak.

Pırıl'a aptal olmadığını söyleyen Bahar, Kadın 47. bölüm fragmanında her şeyin farkında olduğunu da Pırıl'a söyledi. 

Kadın 29 Ocak Salı akşamı neler olacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz...

İşte Kadın 47. bölüm fragmanı:

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR