Kadın dizisinde Bahar Arif'e öyle bir şey itiraf edecek ki gözyaşları sel olacak

Fox TV'nin çok sevilen dizisi Kadın bu akşam 42. bölümüyle ekranlara gelecek. Salı akşamlarına damgasını vuran dizi her bölümüyle bomba etkisi yaratıyor...

Kadın dizisinde Bahar Arif'e öyle bir şey itiraf edecek ki gözyaşları sel olacak
Yayın Tarihi: 4.12.2018 16:25:00

Başrollerini Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Kadın dizisinde geçtiğimiz hafta büyük kavuşma gerçekleşmişti.

Sarp ve Bahar’ı birbirlerine sıkı sıkı sarılırken gören Arif, adeta çökmüştü. Arif'i bu halde görmek izleyenleri de çok üzmüştü.

Yaşananlardan sonra Bahar'dan uzak durmaya çalışan Arif, içindeki kırgınlığa karşın Bahar’ı ve çocukları mahalleye gelen esrarengiz adamlardan korumak için çabaladı.

Adamların Arif'i fark etmesiyle, 41. bölüm sonunda Arif’in başına gelenler izleyenleri bir hayli endişelendirmişti.

O ara Arif'in dükkanına gelen Enver, Arif'i görememişti ama tezgahtaki kan dikkatinden kaçmadı. Arif'in eşyalarını da dükkanda gören evler, ocakta kaynayan kahveyi görünce dehşete kapıldı.

İzleyenler de bu gelişmeyle Nezir'in adamlarının Arif'e bir şey yaptığını düşünmüştü.
Fakat 42. bölüm 2. fragmanıyla herkes derin bir nefes aldı. Dayak yediği yüzündeki morluklar ve burnunun sarılı olmasından belli olan Arif en azından sapa sağlamdı.

Bahar'ın da ona olan duygularını itiraf ettiği fragman, izleyenleri şimdiden ağlattı. 

Arif'in yanında hüngür hüngür ağlayarak, “İnsan sevdiğini bırakır mı, bırakırmış. Beni affeder misin? Ben seni çok sevdim” sözleriyle herkesi şaşırtan Bahar’ın bu itirafı bir şeylerin yeniden başlamasına vesile olur mu bilemiyoruz ama Arifçiler Bahar'a hala kızgın...

Öte yandan “Sana yaşattığım her şey için çok özür dilerim” diyen Bahar'ın, Arif'in fedakarlıkları karşısında ona kızmaya hakkı olmadığını anlaması herkese rahat bir nefes aldırdı.

Neler olacağını, Arif'le Bahar'ın yollarına nasıl devam edeceğini hep birlikte izleyip göreceğiz...

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR