Kadın dizisinde her şey değişecek! Bundan sonra bambaşka bir Bahar göreceğiz

Fox TV'nin çok sevilen dizisi Kadın'ın 49. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz bölümün sonunda Münir'in sesini tanıyan Bahar artık çok farklı biri olacak. İşte detaylar...

Kadın dizisinde her şey değişecek! Bundan sonra bambaşka bir Bahar göreceğiz
Yayın Tarihi: 7.02.2019 11:00:00

Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı Kadın dizisinin 49. bölüm fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen bölümde Pırıl ve Sarp'la birlikte oldukça zor zamanlar geçiren Bahar, çocukları için her şeye sabrediyordu. Ancak bölüm sonunda Münir'in ortaya çıkmasıyla onun sesini tanıyan Bahar adeta aydınlandı.

Bahar, otele gelip ona Sarp'la ilgili tüm gerçeği anlatan ve çocuklarını kaçıran adamın Münir olduğunu anladı.Kadın 49. bölüm fragmanında Münir'i hatırladığını söyleyip, üzerine giden Bahar sonrasında her şeyin farkına vardı.

Çocuklarını Pırıl'ın kaçırttığının farkına varan Bahar, Kadın 49. bölüm fragmanında Pırıl'a saldırdı.


Kadın 49. bölüm fragmanında bambaşka bir Bahar gören izleyiciler ise onu takdir etti. Pırıl'ın bunu çoktan hak ettiğini söyleyen Kadın dizisi fanları Bahar'ı bu şekilde güçlü ve dişli görmek istiyor.

Kadın 49. bölüm fragmanında Pırıl'a da oh olduğunu söyleyen izleyiciler, Bahar'ın bu insanlardan kurtulması gerektiğini düşünüyor.

Kadın 49. bölümüyle 12 Şubat Salı akşamı Fox TV ekranlarında olacak...

Videodan Kadın 49. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz...

İşte Kadın 49. bölüm fragmanı:

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR