Kadın dizisinden kim çıktı? Hatice öldü mü? Bennu Yıldırımlar diziden neden ayrıldı

Fox ekranlarının fenomen dram dizisi Kadın bu akşam 66. bölümüyle ekranlara gelecek. Geçtiğimiz hafta yeni sezonu başlayan dizide kaza sonrası Arif, Bahar, Sarp ve Hatice hastaneye kaldırıldı. Ancak Hatice ve Sarp'ın durumu kritikti. Peki Kadın dizisinden kim çıktı? Hatice öldü mü? İşte detaylar...

Kadın dizisinden kim çıktı? Hatice öldü mü? Bennu Yıldırımlar diziden neden ayrıldı
Yayın Tarihi: 8.10.2019 14:48:00

Fox TV'nin çok sevilen dram dizisi Kadın geçtiğimiz hafta yeni sezonuyla izleyicilerin karşısına çıktı. Sezon finalinde yaşanan vahim kazadan sonra hastaneye kaldırılan Arif, Bahar, Sarp ve Hatice'den Sarp ve Hatice'nin durumu oldukça kötüydü. Yoğun bakımda olan Hatice ve Sarp'tan hangi ölecek çok merak edilirken herkes Kadın dizisinden kim çıktı? aramaya başladı. 

Ancak acı gerçek 65. bölüm sonunda ortaya çıktı. Durumu birden kötüleşen Hatice tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bu akşam ekranlara gelecek 66. yeni bölümde öldüğü ortaya çıkan Hatice başta Şirin ve Bahar olmak üzere herkesi perişan edecek. Peki Kadın Hatice neden öldü? Gelin birlikte bakalım...
KADIN HATİCE NİÇİN ÖLDÜ?

Bildiğiniz gibi Kadın 2. sezon finalinde yaşanan kazadan sonra birinin öleceği söylenmiş ve yaz boyu herkes heyecanla diziyi beklemişti. Geçtiğimiz hafta yeni sezonu başlayan Kadın dizisinde ise Hatice ölerek diziden ayrıldı. Yani Hatice kazada ağır yaralandığı için hayatını kaybetti. 

BENNU YILDIRIMLAR KADIN DİZİSİNDEN NEDEN AYRILDI?

3. sezonda karakterin hikayesi bittiği için diziye Hatice karakteri veda etti. Böylelikle Bennu Yıldırım da canlandırdığı karakter öldüğü için diziden ayrıldı. Önümüzdeki bölümlerde flashback sahnelerinde karşımıza çıkabilecek olan Bennu Yıldırımlar'ın karakteri yaşamını yitirdiği için geri dönmeyeektir.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR