Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler?

Tüm erkeklerin aklına takılan sorulardan bir tanesi "Kadınlar ne ister?" Her kadında aynı olmasa da belli başlı kalıplar vardır ve kadınlar erkeklerden bu kalıplara uyulmasını bekler. Sizler için kadınların erkeklerden neler istediğini listeledik.

Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler?
Yayın Tarihi: 30.07.2018 13:02:00

1. Hoşgörü ve anlayışErkek ve kadın beyni birbirinden farklıdır. Kadın duygularıyla yaşar ve mantığıyla hareket eder. Erkekler ise tamamen mantığının peşindedir. Kadınlar ise erkeklerden biraz daha anlayış, hoşgörü ve özellik de empati yapılmasını bekler. Kadın gibi düşünmesini, olayları başka çerçevelerden değerlendirilmesini ister. 

2. Sizinle hem sevgili hem de herşey olmak isterlerKadınlar sevgili olarak gördükleri insanları hayatlarının her konumuna koymak isterler. Arkadaş, dost, kardeş, aile bireyi, akıl hocası ve sevgili gibi birden fazla rolde olabilirsiniz. Ağladıklarında, güldüklerinde, dertlerinde size koşmak isterler. Çocuk ruhunuzu, ergen yapınızı ve bazen anaç ruhunuzu sizinle yaşamayı tercih ederler. Sizinle hem bir sevgili hemde herşey olmak ve yaşamak tercihleridir. 

3. Duygu ve daha fazla duyguHer kadın sevilmek ister ve sevildiğini duymak onları daha da mutlu eder. Çok fazla boğmadan ama çokta uzak kalmadan duygularınızı hissetmek isterler. Bu duyguyu hissettirmek illa ki güllerle, hediyelerle olacak değil; güler yüzünüzle, sarılışınızla, özel mesajlarınızla ve en önemlisi bakışlarınızdan yansıyan o ışıkla duygularınızı hissetmek isterler.

4. Ne çok hapis ne çok özgürlükKadınlar bir erkeğin ilgisinde olmayı severler. Çok fazla konulan yasaklar ve kurallar ilişkiden uzaklaştırsa da, tatlı kıskançlıklar, sahiplenici sözler ve ufak tefek karışmalar kadınların hoşuna gider. Bazen o mini etek sadece sizin tepkinizi ölçmek için giyilmiş olabilir.

5. Erkeğin özenli olmasıBu özen hem kendiniz için hem partneriniz için hemde çevrede ki insanlar için olmalıdır. Kendinize bakım yapmanız, saçınıza ve kıyafetinize dikkat etmeniz kadınların istediği bir durumdur. 

6. Güven Kadınlar ilişki de daha sadık olduğunu düşünür. Size olan inancını ve güveninin yok olmasını istemez. Yaptığınız arkadaşlıkların ve ilişkilerin hem kendisine hemde ilişkinize zarar vermesini istemez. Telefonunuzun tuş kilidini, sosyal medya hesaplarının kontrolü size olan güveni sağlamlaştırmak içindir. 

7. Planlı olmanızAnlık yaşanan olaylarında kadınların düşünmeye ve hazırlık yapmaya fırsatı olmayabilir. Beraber ya da ayrı yapılacak etkinliklerin planlı olması kadınların düşünmesine, hazırlanmasına ve özellikle kendini hazırlamasına olanak sağlar. Bu nedenle kadınlar planlı ve düzenli bir yaşam isterler. 

8. Centilmen olunCentilmenlik derken illa arabasının kapısını açın, sandalyesini çekin durumu değil. Yolda yürürken elini tutun, eve bıraktığınız da güveninden emin olana kadar bekleyin, hastalandığında iyi olana kadar yanında durun yada iyi olması için elinizden geleni yapın isterler. HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X