Kadınları Orgazmda Doruklara Ulaştırmak İçin

Erkekler seks konusunda daha aktif ve daha açıktır. Kadınlar ise hakimiyet duygusunu erkeğe bırakır ve cinsellik sırasında kapalı kutu konumuna geçer. Cinsellik esnasında kadınların sevdikleri, sevmedikleri; zevkin doruklarına ulaşması için yapılması gerekenleri sizler için listeledik;

Kadınları Orgazmda Doruklara Ulaştırmak İçin
Yayın Tarihi: 9.07.2018 13:09:00

1. Ön Sevişme: Kadınlar cinsellikte temas ve duyguya önem verirler. Uzun öpüşmeler, hassas dokunuşlar ve sevişme sırasında ki oluşan ten uyumu kadının arzu ve isteğini arttırmaya yardımcı olur. Duygu ise en fazla ön sevişmede hissedilir. 

2. Uygun pozisyon: Birçok erkek cinsellik esnasında aşırı hazzın verdiği etkiyle konuşmaktan ve sormaktan kaçınır. Partneriniz ile konuşarak uygun pozisyonları bulmanız ve uygulamanız her iki tarafında doruk noktasına ulaşmasına daha da yardımcı olur. Sizin için uygun ve zevkli olan pozisyon belki de kadın partnerinizin tadını kaçırabilir. Deneyerek ve konuşarak size en ideal pozisyonu bulabilirsiniz.

3. Fanteziler: Kadınlar söylemekten kaçınsa bile farklı fanteziler daha zevkli ve heyecanlı gelebilir. Cinsellikte farklılıklar da hem normal hayatınıza hem de cinsel hayatınıza adrenalin ve renk katacaktır. Cinsellik öncesinde kurulan hayaller sayesinde kendi fantezinizi oluşturabilir ve bu soruna cevap bulabilirsiniz. Sıradanlıktan öte belki partneriniz bir kedi kadın olarak ya da bambaşka bir görünümle karşınıza çıkmak isteyebilir.

4. Aşırılık ve aykırılıklar: Her erkek cinsellikte az çok aşırılığı sever ve zevkli bulur. Fakat kadınlarda bu tam tersi bir etki yaratabilir. Oral ve anal seks gibi pozisyonlar seks esnasında uygulanmak istediğinde kadının isteği azalabilir. Her şeye dozunda yaşamak ve yaşatmak daha etkili olabilir. 

5. Kıyaslama ve Övgüler:Partnerinizi cinsellik sırasında inandırıcı övgülerle gururlandırmak ve özgüvenini yerine getirecek inandırıcı sözler söyleyerek isteğini arttırabilirsiniz. Güzelliği, fiziği, performansı gibi konularda övgüler kadında heyecanı arttıracaktır.
Ayrıca porno yıldızları ve çevrenizde ki kadınlar ile kıyaslamalar, partnerinizin size karşı olan isteğini ve performansını düşürebilir.
 HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X