kardeş Çocukları 15.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle Ümran Kurtulucak'mı?

Star Tv'nin yeni dizisi kardeş Çocukları 15.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle yeni bölümde Ümranı bekleyen büyük tehlike ne olacak kardeş Çocukları 15.Bölüm Fragmanı özeti konusu star tv

kardeş Çocukları 15.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle Ümran Kurtulucak'mı?
Yayın Tarihi: 5.05.2019 22:57:00

Star Tv'nin dizisi kardeş Çocukları 15.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle yeni bölümde neler olacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici öyküsü ile bir çok hayran kitlesine kısa zamanda kavuşan kardeş Çocukları yeni bölümde neler olacak?

kardeş Çocukları yeni bölümde Yıldırım ve Umayın gizli görüntüleri Karaylılar ailesinde büyük bir faciaya yol açar.diğer yandan Ümran ise Cemal ile geçirdiği gece sonrası hayatında çok şey değişir.Cemal ile Ümran aarsında neler yaşanır.

diğer yandan Hayat ile Hayal ise Volkan krizi ile yıkılırlar. Volkanın vedası iki genç kızı büyük yıkıma uğratır.tüm bunların üstüne birde evde çıkan kriz onların üstünde patlayınca Hayal ile Hyatı çok zor günler bekler.


tüm gece boyunca annesinden bir haber alamayan Hayat ise ansızın karşısına çıkan Ümran ise tüm gecesini ir kez daha alt üst eder. kardeş Çocukları 15.Bölüm Fragmanı tüm nefesleri kesecek. yeni bölüm kendi günü saatinde star tv ekranlarında olacak.

Umay ve Yıldırım’ın görüntüleri, Karay’ların üzerinde patlayan bir bombaya dönüşürken, Ümran Cemal’in yanında hayatının en uzun gecesini yaşar. Hayal ve Hayat, Volkan’ın vedasının şokunu yaşarken kendilerini bir anda evde kopan kıyametin ortasında bulur.

Bütün gece annesinden haber alamayan Hayat, Ümran’ı bulduğunda ise yeni bir kabusa uyanır. Umay, patlak veren krizi kendi yöntemleriyle fırsata çevirerek yönetirken, Yıldırım prestijinin değil, kendisinden saklanan gerçeklerin peşindedir ve doğmamış bebeğinin toprağını bulmaya razıyken eline geçen ipucunun peşine düşer.

Yıldırım’ın attığı adım onu bir anda büyük gerçekle yüz yüze bırakırken, Cemal ve Umay arasında yaşadığı esaretten yorgun düşen Ümran ise bu kez yaşadıklarına boyun eğmemeye kararlıdır. Cemal’i durdurmayı kafasına koyan Ümran’ın tehlikeli oyunu iki kız kardeşi can pazarına sürükler. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR