Kardeş Çocukları 21. Bölüm Fragmanı

Star Tv'nin dizisi Kardeş Çocukları 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı Kardeş Çocukları 21. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Kardeş Çocukları 21. Bölüm Fragmanı
Yayın Tarihi: 1.10.2019 21:39:00

Star Tv'nin dizisi Kardeş Çocukları 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kardeş Çocukları 21. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde heyecan dorukta neler olacak?güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Kardeş çocukları dizisinin yeni bölümünde neler olacak.başrollerini Ayça Bingöl Mehmet Aslantuğ Nur Fettahoğlu Engin Alkan Afra Saraçoğlu
Batuhan Ekşi Alara Turan Cem Davran Melis Hacic gibi isimlerin paylaştığı Kardeş Çocukları yeni bölümde neler olacak?

KARDEŞ ÇOCUKLARI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK:

Ümran, Lebriz ve Yıldırım arasında yaşananların duygusal sarsıntısını atlatamadan hayatlarındaki Adnan gerçeğiyle yüz yüze kalır. Adnan’ın Ümran’ın peşine düşmesi karşısında Yıldırım’ın gösterdiği şiddetli tepkiyle birlikte, Adnan’ın tüm dikkati artık Ümran’ın üzerindedir.


Ümran, Hayat’ı tehlikeden uzaklaştırmaya çalışırken Hayat annesine olan tepkisi yüzünden Harmancı’da çalışmaya devam etmeye kararlıdır. Ümran ve Umay bu kez de Adnan tehlikesi yüzünden karşı karşıya gelirken diğer yanda, Umay’ın büyük sırrının peşinde olan Reşat, Hayat’tan şüphelenmeye başlar.

Hayat’ın Harmancı inadı, Savaş’la da aralarında büyük mesele haline gelir. Hayat’la ilgili şüphelerinin peşinden giden Reşat, Hayat’ın Umay’ın kızı olduğunu öğrenir ve Umay’ın ipini çekmek için harekete geçer.

Reşat’ın Savaş aracılığıyla yaptığı plan tıkır tıkır işleyip herkesi Saner Yalısında bir araya getirirken, Yıldırım, Lebriz ve Ümran arasındaki sessiz gerilim kimsenin beklemediği bir patlamaya dönüşür ve Yıldırım, Ümran’a doğru hayatının en büyük ve beklenmedik adımını atar.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR