Kardeş Çocukları Final'mi Oldu Neden Final Oldu?Yeni Bölüm Varmı Yokmu!

Star Tv'nin dizisi Kardeş Çocukları Final'mi Oldu Neden Final Oldu?Yeni Bölüm Varmı Yokmu!Kardeş Çocukları yeni bölüm yayınlanacakmı?

Kardeş Çocukları Final'mi Oldu Neden Final Oldu?Yeni Bölüm Varmı Yokmu!
Yayın Tarihi: 7.10.2019 20:34:00

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Kardeş Çocukları Final'mi Oldu Neden Final Oldu?Yeni Bölüm Varmı Yokmu!dizinin son zamanlarda düşen reytingler sonrası final yaptığı kesinlik kazandı. başrollerini Ayça Bingöl Mehmet Aslantuğ Nur Fettahoğlu Engin Alkan Afra Saraçoğlu
Batuhan Ekşi Alara Turan Cem Davran Melis Hacic gibi isimlerin paylaştığı Kardeş Çocukları dizisi resmen final yaptı.

KARDEŞ ÇOCUKLARI FİNALDE NELER OLACAK?

Yıldırım’ın Ümran’a evlenme teklif etmesi Hayat ve Umay’ın kalplerinde bomba etkisi yaratır. Hayat annesine olan bütün kırgınlığıyla Savaş’a sığınırken, Umay’ın dengesi tamamen bozulur.

Adnan, yalıdaki yemekte yaşanan bütün gelişmeleri takip edip, rotasını Umay’dan Ümran’a doğru kırarken, Umay, Reşat’ın Hayat ve Yıldırım’la ilgili gizli gündeminden habersiz, Yıldırım ve Ümran’ın evlenmesine engel olmak için hızla harekete geçer.


Hayat, Savaş’a karşı yaşadığı duygu karmaşasından kaçmak isterken işleri iyice karıştırırken Savaş ise gözünü karartmış Hayat’ın peşindedir. Ümran, ortağı olduğu yalanların ve yıkıcı gerçeklerin arasına sıkışmış, Yıldırım’a gönlünden geçen cevabı veremezken, baba ve kızı birbirine kavuşturmak için çıktığı yolda giderek umudunu daha çok kaybeder.

Ümran’ın tüm umutları tükenmişken kadere doğru atılan küçük bir adımın bütün yolları açacağından habersizdir.

KARDEŞ ÇOCUKLARI KONUSU:

Kardeş Çocukları, geçmişte iki kız kardeşin arasında kalmış bir adamın hikayesini anlatıyor. Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne: Ümran ve Umay. Ümran ve kızı Hayat küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı HayaL İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR