Kardeş Çocukları'nda çanak çömlek patladı! Hayat doğum belgesini buluyor

Star TV'nin iddialı yeni dizisi Kardeş Çocukları bu akşam 3. bölümüyle ekranlara gelecek. Ancak Kardeş Çocukları'nın 3. bölüm fragmanı ortalığın karışacağının sinyallerini verdi. İşte Kardeş Çocukları 3. bölüm fragmanının detayları...

Kardeş Çocukları'nda çanak çömlek patladı! Hayat doğum belgesini buluyor
Yayın Tarihi: 9.02.2019 13:02:00

Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Murat Daltaban, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Furkan Andıç, Batuhan Ekşi, Evrim Doğan, Engin Alkan ve Alara Turan'ın paylaştığı Kardeş Çocukları'nın 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiğini, yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu Kardeş Çocukları'nın senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Kardeş Çocukları 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeş Çocukları 3. bölüm fragmanında annesinin yanına dönmek istemeyen Hayat, yeni rol model olarak teyzesini seçiyor. Onun yaşadığı hayatı kendisinin yaşayabileceğini düşünen Hayat, teyzesinin yanında kalmak istiyor.

Öte yandan Kardeş Çocukları 3. bölüm fragmanında Umay Hayat'ı göndermek istiyor. Büyük sırrının açığa çıkmasını istemeyen Umay, bir an evvel Hayat'tan kurtulmak istiyor...Ancak esas bomba Kardeş Çocukları 3. bölüm fragmanının son sahnesinde patlıyor. Çünkü teyzesinin eşyalarını karıştıran Hayat, doğum belgesini buluyor.


Hayat'ın, Kardeş Çocukları 3. bölüm fragmanında bulduğu doğum belgesini istediği hayatın bileti olarak kullanıp kullanmayacağını bu akşam hep birlikte izleyip göreceğiz... 

Kardeş Çocukları 3. bölümüyle 10 Şubat Pazar günü Star TV'de!

Videodan Kardeş Çocukları 3. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz...

İşte Kardeş Çocukları 3. bölüm fragmanı​:Kardeş Çocukları 2. bölümde neler yaşandı?

Hayat, teyzesinin Umay Karay olduğu gerçeğiyle yüzleşirken, Ümran’ın en kötü kabusu gerçek olmuştur. Ümran, büyük bir isyanla uç ve tehlikeli yerlere sürüklenir. Yıllar önce terk ettiği kızını, yeğeni olarak evinde ağırlamak Umay için de hiç kolay olmaz. Hayat’ın teyze evindeki ilk gecesi, yaşadığı travmaların gölgesinde olaylı geçer.

Hayal’in sıcaklığı ile kızlar arasında hızlı bir bağ kurulurken, Volkan’ın şeytan tüyü Hayat’ı da yakalamaya başlar. Kafasında onlarca cevapsız soruyla, annesine kavuşmak için gün sayarken, bir yandan teyzesinin buzlarını kırmaya çalışan Hayat’ın yolu bir anda Yıldırım’a çıkar. Yıldırım’ın, Karay ailesiyle olan sürpriz bağı, onu adım adım hayatının en büyük gerçeğine yaklaştırmaktadır.

Karay’lar Volkan’ın gizemli misafiri için hazırlık yaparken, Ümran’ın hamlesi Umay’ı hazırlıksız yakalar. Öte yandan, dilinin ucundaki sırla yıllarca Ümran’ı yönetmiş olan Cemal, bu kez Umay’ı avlamak üzeredir. 
HABERİ PAYLAŞ