Kardeş Çocukları'nın ilk fragmanı yayınlandı! Bomba gibi bir dizi geliyor

Star TV'nin iddialı yeni dizisi Kardeş Çocukları'nın ilk fragmanı yayınlandı. Gold Film imzası taşıyan Kardeş Çocukları bomba gibi geliyor...

Kardeş Çocukları'nın ilk fragmanı yayınlandı! Bomba gibi bir dizi geliyor
Yayın Tarihi: 21.12.2018 09:50:00

Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Murat Daltaban, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Furkan Andıç, Batuhan Ekşi, Evrim Doğan, Engin Alkan ve Alara Turan'ın paylaştığı Kardeş Çocukları'nın ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiğini, yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu Kardeş Çocukları'nın senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor.

Kardeş Çocukları ilk fragmanı dün gece yayınlandı. Oldukça ilginç gözüken Kardeş Çocukları ilk fragmana ise sosyal medyadan yorum yağdı. 


Kardeş Çocukları ilk fragmanı çok güzel tepkiler aldı. Kardeş Çocukları'nı gerek oyuncu kadrosu gerek hikayesiyle çok beğenen izleyiciler ise dizinin başlayacağı gün için sabırsızlanıyor.

Star TV'de yayınlanacak ve çekimleri tüm hızıyla devam eden Kardeş Çocukları dizisi Umay (Nur Fettahoğlu) ve Ümran (Ayça Bingöl) adında iki kardeşin uzun yıllar ayrı kaldıktan sonda ilginç tesadüfler ile yeniden yollarının kesilmesinin hikayesini konu alıyor.

Henüz yayın günü ve saati belli olmayan Kardeş Çocukları dizisi çok yakında Star TV'de!
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR