Kılsız Erkek Olur Mu? "Olur"

Genetik yapıdan kaynaklı olarak kıllanma problemi erkeklerde çoğunlukla karşı karşıya kalınan bir sorun. Peki ya, erkekler bitmek bilmeyen kıl sorunları için neler yapabilir?

Kılsız Erkek Olur Mu? "Olur"
Yayın Tarihi: 26.06.2018 15:10:00

Geçmişten günümüze erkeklerin başlıca sorunlarından biridir vücutlarını kaplayan kıllar. Çoğu erkek bunu karizmatik göründüğünü savunsa da; artık göğüs, sırt ve koltuk altı kılları çok fazla tercih edilmiyor. Bu nedenle kadınların  kullandığı çoğu yöntem erkekler içinde kullanılıyor. 

"Erkekler kıllarından kurtulmak için neler yapabilir?" diye bir soru varsa aklınızda cevaplarına ulaşmak hiçte zor değil.

İşte kıllarınızdan kurtulmak için yapmanız gereken yöntemlerden bir kaçı:

1. Ağda: Ağdanın birçok farklı çeşidini bulabilirsiniz. İsterseniz jel ağdalarla isterseniz ağda bantlarıyla bu sorunlar kurtulabilirsiniz. Can acıtma kısmında acıya dayanıklı olmanızı tavsiye ederim...2. Epilasyon: Tıraş makineleri formunda olan tüyleri kökten alınmasına yarayan epilatörler ile bu sorunada çözüm bulabilirsiniz. 3. Tüy Dökücü Krem veya Sprey: Bu yöntem belki de en acısız ve en kolay yöntemlerden bir tanesi olabilir. Tüy dökücü kremi kılların üzerine sürüp kısa bir bekliyorsunuz ardından yıkayarak ya da aparat yardımıyla silerek temizliyorsunuz. Ve sonuç, tüylerinden kurtulmuş bir ten.4. Jilet veya Tıraş Makineleri: Sakal, bıyık tıraşında olduğu gibi vücudunuzda ki kılları temizlerkende jiletten ve tıraş makinelerinden faydalanabilirsiniz. Vücudunuzda ki kılların yüzeysel olarak kesilmesini sağlar ve 1-2 hafta kadar pürüzsüz bir ten sunar.5. Lazer Epilasyon: "Bu işin hem kolayı hem acısızı hemde kökten bir yolu yok mu?", elbette ki var. Acısız, zahmetsiz ve kökten çözüm sağlayan bir yöntem lazer epilasyon... Belli seanslardan sonra uygulanan bölgede ki tüy ve kılların yok olduğunu fark edeceksiniz.Evet beyler, hepsine tamam diyorsanız yaz boyunca plajlarda vücudunuzu sergileyebilir, rahatlıkla adonisleri gösterebilirsiniz.

 HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X