Kimse Bilmez 13 Ağustos neden yok? Kimse Bilmez 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

ATV'nin çok sevilen yaz dizisi Kimse Bilmez 13 Ağustos salı yayın akışında gözükmüyor. Hal böyle olunca Kimse Bilmez bu akşam neden yok? Bitiyor mu? Kimse Bilmez 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? soruları her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu ele aldık.

Kimse Bilmez 13 Ağustos neden yok? Kimse Bilmez 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı
Yayın Tarihi: 13.08.2019 17:35:00

ATV'nin yaz başından beri yayınlanan Baba Film imzalı dizi Kimse Bilmez salı akşamları ekranlara geliyor. 13 Ağustos akşamı da 10. bölümüyle ekranlara gelecek Kimse Bilmez yayın akışında görünmeyince diziyi izleyen herkes endişelendi. İzleyiciler Kimse Bilmez 13 Ağustos neden yayınlanmıyor? 10. Bölüm ne zaman ekranlara gelecek? gibi sorulara cevap arıyor. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık bulduk.

Kimse Bilmez 13 Ağustos yeni bölüm neden yok?

Kimse Bilmez 13 Ağustos akşamı Kurban Bayramı tatili nedeniyle ekranlara gelmeyecek. Kimse Bilmez yeni bölümü bir hafta gecikmeli olarak 20 Ağustos salı akşamı ATV'de olacak.

13 Ağustos akşamı ATV'de Kimse Bilmez yerine Taşıyıcı 3 filmi yayınlanacak. Kimse Bilmez 10. Bölüm fragmanı geldi mi?

Kimse Bilmez yeni bölüm tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Dizinin 10. bölüm tanıtımında Sevda, Ali'ye birbirlerinden sürekli kaçarak yaşadıklarını ve bunun onu çok yorduğunu söylüyor. Bundan en az Sevda kadar rahatsız olan Ali ise bunu çözeceğine dair ona söz veriyor. Bu cevapla tatmin olmayan Sevda ona hüzünlü gözlerle baksa da başını omzuna koymaktan kendini alamıyor. Yani hayati tehlike hala devam ediyor.  

Öte yandan Pilot ve Duygu arasındaki fasulye muhabbeti ise ikiliyi birbirine yakınlaştıracak gibi görünüyor. HABERİ PAYLAŞ