Kimse Bilmez 16. Bölüm Fragmanı Kardeşlerin İntikamı

Atv'nin dizisi Kimse Bilmez 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı.Kimse Bilmez 16. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Kimse Bilmez 16. Bölüm Fragmanı Kardeşlerin İntikamı
Yayın Tarihi: 29.09.2019 22:37:00

Atv'nin dizisi Kimse Bilmez 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kimse Bilmez 16. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu başrollerini Keremcem Özgü Kaya Engin Hepileri Burak Serdar Şanal 
Zeynep Elçin Berke Üzrek Zehra Yılmaz Kubilay Penbeklioğlu Özlem Başkaya Ferdi Kurtuldu 
Yiğit Koçak Selda Özbek Hakan Altıner Timur Ölkebaş Burak Haktanır Onur Dikmen Mehmet Ali Kaptanlar Adnan Biricik Ahmet Mekin gibi isimlerin paylaştığı Kimse Bilmez yeni bölümü ile herkesi ekrana kilitleyecek.

Atv'nin dizisi Kimse Bilmez yeni bölümü ile bir ekz daha herkesi ekrana kilitleyecektir. Uygarın hain planı tutar. Ve Ali hapse düeşr.tabi bu durum sonrası Sevda'da Uygurın evine eyrleşir. Ali Sevdanın Uygarın evinde kaldığını öğrenince tepkisi ne olacaktır. Uygar ise Aliyi daha fazla hapiste tutmakta karralıdır. peki Ali Hapisten kurtulup Uygara bunların hesabını soracakmıdır?

diğer yandan Sevda ise Ali'nin evinde büyük bir bilgiye ulaşır. peki Sevda Alinin evinde ne öğrenmiştir. diğer yandan Pilot ise Duygunun yıllar önce Aliye yazdığı mektupu bulur. bunun ehsabını sormak içinde Duygu ile yüzleşir. peki duygu Pilotu bu konuda nasıl ikna edecektir. Pilot ile duygu aarsında yeni bölümde neler yaşanacaktır.

diğer yandan Duygunun anne ve babası Meral ile İlhan'da Pilotun gerçek mesleğini öğrenince tepkisi ne olacak. tüm bunlar yaşanırken Ali ise kardeşini bulmakta kararlıdır. peki Ali Kardeşini bulabilecekmi?Kimse Bilmez yeni bölümü ekrana kilitleyecek.



HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR