Kimse Bilmez 17. Bölüm Fragmanı Son Bölüm İzle

Atv'nin en çok izlenen dizisi Kimse Bilmez 17. Bölüm Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Ali oğluna kavuşacakmı? Kimse Bilmez 17. Bölüm Fragmanı özeti ve tanıtımı

Kimse Bilmez 17. Bölüm Fragmanı Son Bölüm İzle
Yayın Tarihi: 6.10.2019 21:30:00

Atv'nin dizisi Kimse Bilmez 17. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kimse Bilmez 17. Bölüm Fragmanı özeti ve tanıtımı başrollerini Keremcem Özgü Kaya Engin Hepileri Burak Serdar Şanal Zeynep Elçin Zehra Yılmaz Kubilay Penbeklioğlu Özlem Başkaya Ferdi Kurtuldu Selda Özbek Hakan Altıner Timur Ölkebaş Burak Haktanır Onur Dikmen Mehmet Ali Kaptanlar Adnan Biricik Ahmet Mekin gibi isimlerin paylaştığı Kimse bilmez yeni bölümü herkesi ekrana kilitleyecek.

Kimse Bilmez dizisinin yeni bölümünde Ali Oğlunun yaşadığını öğreniyor. ortaya yeni çıkan Ali'nin eski eşi yıllardır Ali'Den sır gibi sakladığı o büyük sırrın çocukalrı olduğunu sölemesi üzerine Ali Oğlunun peşine düşüyor. 

diğer yandan ise Sevda Ali'nin oğlunun yaşadığını öğrenince büyük bir sevinç yaşar. ve babasının katil olmadığını öğrenmesi sonarsı Uygar ile hesaplaşır. Ali Uygar hesaplaşmasında neler yaşanacak.

öte yandan ise İlhan kızı Duygu'nun pilot'tan uzak durması için her yolu dener. peki Pilot Geçmişini bırakıp Duygu ile mutlu olmayı başaracakmıdır? Ali Oğluna kavuşucakmı?Kimse Bilmez yeni bölümü ekrana k,litleyecek.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR