Kuaförüm Sensin 2 Ekim puanlar nasıl? Haftanın ortasında birinci kim oldu

Kuaförüm Sensin 123. bölümde neler oldu? 2 Ekim Çarşamba gün birincisi hangi takım oldu? her yerde aranıyor. Gözde Kansu'nun sunduğu yarışmada zaman zaman seslerin yükselirken bazen gözyaşı bazen de kahkahalar havada uçuşuyor. Bu hafta da rekabetin had safhada olduğu Kuaförüm Sensin son bölüm nasıl?

Kuaförüm Sensin 2 Ekim puanlar nasıl? Haftanın ortasında birinci kim oldu
Yayın Tarihi: 2.10.2019 13:00:00

Show TV'nin hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programı Kuaförüm Sensin tüm heyecanıyla devam ediyor. Her gün birbirinden iddialı saç ve makyajların yapıldığı programda tartışmalar da asla hız kesmiyor. Peki finale iki gün kala Kuaförüm Sensin'de neler oldu? 2 Ekim hangi takım kaç puan aldı? Günün kazananı kim oldu? Detaylar haberimizde...

Jüri koltuğunda Muammer Ketenci, Adnan Serter ve Ayşegül Kartal'ın oturduğu Kuaförüm Sensin'de bu hafta Hayat ve Özlem, Sıla ve Mira, Bilal ve Buse son olarak da Mete ve Arzu yarışıyor.Pazartesi günü yarışmaya katılan Mete ve Arzu ilk gün 20 puanla birinci olmalarına rağmen dün sonuncu oldular. Bugün de bunun yankılarının süreceği yarışmada Arzu'nun "Şimdiki aklım olsa Mete'yle programa katılmazdım" demesi hem rakiplere malzeme verecek hem de ikisinin arasında soğuk rüzgarlar estirecek. 


Bugün kız isteme saçı ve makyajı yapacak olan kuaförler ise modellerinin saçına, yüzüne ve elbisesine en uygun saç ve makyajı yapmak için kolları sıvayacak. Peki en iyi saç ve makyajı hangi takım yaptı? KUAFÖRÜM SENSİN GÜN BİRİNCİSİ KİM?

Kuaförüm Sensin'de çarşamba günü sonuncu olan ekip Sıla ve Mira oldu. Kuaförüm Sensin 123. bölümde en yüksek puanı alan ekip ise Mete ve Arzu oldu. 

2 EKİM KUAFÖRÜM SENSİN PUAN TABLOSU 
 
 PazartesiSalıÇarşamba
Hayat ve Özlem202117
Bilal ve Buse132116
Sıla ve Mira122315
Mete ve Arzu201219

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR