Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu? 10 Ekim puan tablosu

Sunuculuğunu Gözde Kansu'nun yaptığı ve Show TV'nin merakla takip edilen yarışma programı Kuaförüm Sensin 10 Ekim perşembe günü 129. bölümüyle ekranlara geldi. Heyecanın bir hayli katlandığı Kuaförüm Sensin bugün kim birinci oldu? 10 Ekim puan durumu nasıl? Finalden bir gün önce neler oldu? aranıyor

Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu? 10 Ekim puan tablosu
Yayın Tarihi: 10.10.2019 12:14:00

Jüri koltuğunda Ayşegül Kartal, Adnan Serter ve Muammer Ketenci'nin oturduğu yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta 4 kuaför ve makyözden oluşan ekiplerin yarıştığı programda her cuma en yüksek puanı alan takım 10 bin TL ödülün sahibi olurken, bir takım da eleniyor. Heyecan, mutluluk, gözyaşı vb. birçok duygunun bir arada yaşandığı Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu? 10 Ekim puan tablosu? 129. bölümde neler oldu? Detaylar haberimizde...Geçtiğimiz hafta Arzu ve Mete'nin elendiği yarışmaya bu hafta çok iddialı olan Burcu ve Ateş katıldı. Rakiplerine ilk günden gözdağı veren ve salı günü de gün birincisi olan ikiliden özellikle Burcu çok konuşmasıyla rakiplerini alt etmeyi başardı. 

Öte yandan bu hafta yarışmaya katılan modeller ekiplerin tanıdığı hanımlar. Bu nedenle yarışmacıların modellere bahane bulması pek de mümkün görünmüyor. Peki finalden bir gün önce neler oldu? Hadi gelin birlikte bakalım...
10 EKİM KUAFÖRÜM SENSİN GÜN BİRİNCİSİ 

Haftanın dördüncü gününde tartışmalar bir hayli hararetlenirken, Ateş ve Mira arasında sesler baya bir yükseldi. Ardından Bilal ve Ateş arasında da bir tartışma yaşandı. 

Burcu ve Ateş'in perşembe performansını beğenmeyen rakipleri onları acımasızca eleştirirken, jüri de yapılan işlemleri hiç beğenmedi. 

Kesim yapılan 10 Ekim perşembe gününde Kuaförüm Sensin birincisi 24 puanla Sıla ve Mira ile Hayat ve Özlem oldu. 

KUAFÖRÜM SENSİN 129. BÖLÜM PUAN TABLOSU 

Kuaförüm Sensin'de bu hafta puan tablosu şöyle; Hayat ve Özlem 91 puanla liderken, Bilal ve Buse 72, Sıla ve Mira 68 puan, Burcu ve Ateş 65 puanla elenmeye en yakın takım olarak görünüyor. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR