Kuaförüm Sensin kim kazandı? 10 Bin TL hangi ekibin oldu? 13 Eylül Kuaförüm Sensin kim elendi?

Çekişmeli bir haftanın daha sona erdiği Kuaförüm Sensin'de final günü geldi çattı. Her cuma saçların boyandığı programda en yüksek puanı alan ekip 10 Bin TL alırken, düşük puanı alanlar da eleniyor.Haliyle Kuaförüm Sensin kim elendi? 10 Bin TL'yi kim kazandı? 13 Eylül cuma Kuaförüm Sensin neler oldu

Kuaförüm Sensin kim kazandı? 10 Bin TL hangi ekibin oldu? 13 Eylül Kuaförüm Sensin kim elendi?
Yayın Tarihi: 13.09.2019 13:11:00

Gözde Kansu'nun sunuculuğunu üstlendiği Kuaförüm Sensin'de heyecan dolu bir hafta daha sona erdi. Her hafta 4 kuaför ve 4 makyözün kıyasıya rekabet ettiği yarışmada bir takım 10 Bin TL'nin sahibi olurken, düşük puanı alan takım da elenecek. Peki Kuaförüm Sensin 22. haftadan neler yaşandı? Kuaförüm Sensin kim elendi? 10 Bin TL'yi kim kazandı? 13 Eylül cuma Kuaförüm Sensin nasıl geçti? Detaylar haberimizde...

Normalde her finalde konuk bir jürinin katıldığı yarışmada bu hafta bir ilk oldu ve cumanın konuk jürisi Muammer Ketenci bütün hafta yarışmada puan verdi. Cuma günü de jürideki yerini alan Muammer Ketenci sivri dili ve eğlenceli yorumlarıyla programa renk kattı. Şimdi gelelim Kuaförüm Sensin'de bütün hafta neler olduğuna...KUAFÖRÜM SENSİN 22. HAFTADA NASIL GEÇTİ?

Kuaförüm Sensin'de geçtiğimiz hafta Adem ve Songül elendi yerlerine ise haftanın ilk günüde Bilal ve Buse geldi. Yarışmaya çok iddialı bir giriş yapan Bilal ve Buse ilk günden gün birincisi olarak rekabeti kızıştırdılar. 

Pazartesi günü mücevherat katalog çekimi ve ona uygun makyaj konsepti yapılan bölümde 11 puan alan Berk ve Merve gün sonuncusu olurken, 14 puan alan Hayat ve Özlem 3. sıraya yerleşti. Sıla ve Mira 17 puan alarak 2. olurken, yeni yarışmacılar Bilal ve Buse 19 puanla birinci oldular. Salı günü de tonsürton makyaj ve üç boyutlu saç konsepti ile yarışan ekiplerden 12 puan alan Sıla ve Mira sonucu olurken, 14 puan alan Berk ve Merve 3. oldu. 19 puan alan Hayat ve Özlem 2. olurken, 21 puan alan Bilal ve Buse birinci oldu.


11 Eylül çarşamba gün birincisi 26 puan alan Hayat ve Özlem oldu. Bilal ve Buse 23 puan alarak 2. oldular. 15 puanla Sıla ve Mira 3. olurken, 10 puan alan Berk ve Merve sonuncu oldu.

Finalden bir gün önce marjinal kesim ve geometrik makyaj konsepti yapılan yarışmada gün birincisi 21 puan alan Bilal ve Buse olurken, 20 puan alan Berk ve Merve 2. oldu. Hayat ve Özlem 16 puan alarak 3. olurken, 8 puan alan Sıla ve Mira ise sonuncu oldu.KUAFÖRÜM SENSİN 13 EYLÜL BÜYÜK ÖDÜLÜ KİM ALDI?

Heyecan dolu bir haftanın ardından cuma günü saç boyama ve ışıltılı siyah makyaj konsepti uygulandı. 110. bölümde rakiplerinin Sıla'nın üzerine gitmesi onu çıldırtırken, tansiyon da bir hayli yükseldi. Peki Kuaförüm Sensin hangi kuaför ve makyöz elendi? Bu hafta 10 Bin TL kimin oldu? 

Kuaförüm Sensin 22. haftada 100 puanla birinci olan yarışmacılar Buse ve Bilal oldu. 

KUAFÖRÜM SENSİN KİM ELENDİ?

Final gününden önce de puan tablosu şöyle; Sıla ve Mira 52 puanla son sırada, Berk ve Merve 55  puanla 3. sırada, Bilal ve Buse 74 puanla 2., Hayat ve Özlem 75 puanla lider durumdalar...

13 Eylül cuma günü elenen ekip Berk ve Merve oldu.
HABERİ PAYLAŞÇOK TIKLANANLAR