Kurtlar Vadisi TRT 1 ekranlarında mı yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Kaos TRT iddiası

Kurtlar Vadisi dizisi TRT'de mi yayınlanacak? Kurtlar Vadisi için TRT iddiası... Kurtlar Vadisi Vatan filmi bu akşam TRT ekranlarında yayınanacak. Kurtlar Vadisi'nin yeni projesi Kurtlar Vadisi KAOS ne zaman başlayacak hangi kanalda, TRT 1'de mi yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi TRT 1 ekranlarında mı yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Kaos TRT iddiası
Yayın Tarihi: 12.07.2019 16:42:00

Kurtlar Vadisi'nin yeni projesi Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Pana Film yapımcılığındaki Kurtlar Vadisi Kaos, uzun süredir bir türlü yayınlanamıyordu. Necati Şaşmaz'ın da rol alacağı Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin TRT 1 ekranlarında yayınlancağı iddia ediliyor.

Kurtlar Vadisi Vatan filmi, bu akşam televizyonda yayınlanacak. Film severler, akşam yayınlanacak Kurtlar Vadisi Vatan filminin ardından, Kurtlar Vadisi'nin yeni dizisi Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Sorusunun yanıtını araştırıyor. 

KURTLAR VADİSİ KAOS DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kurtlar Vadisi Kaos için kanal arayışı sürüyor. Dizinin bütçesinin çok yüksek olması nedeniyle pek çok kanal ile anlaşma sağlanamadı ancak TRT 1 ile son günlerde görüşmelerin yapıldığı iddiası gündeme bomba gibi oturdu. Yapımcı ve oyuncu  Necati Şaşmaz pek çok kanalla görüşmüştü. 

TRT 1 ekranlarında Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2020 Şubat ayında başlaması bekleniyor. Kurtlar Vadisi'nin yeni dizisi Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili kesin bir şey olmasa da yakın zamanda resmi açıklama gelmesi bekleniyor.HABERİ PAYLAŞ