Kuzey Yıldızı İlk Aşk konusu ve oyuncuları? Kuzey Yıldızı İlk Aşk nerede çekiliyor? Dizi seti nerede

Show TV'nin çok sevilen cumartesi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam 4. bölümüyle ekranlara geliyor. Yıldız ve Kuzey arasında geçmişin hesabı, bunun tüm kasabaya yayılması derken işler sarpa sararken izleyiciler de manzaralara hayran oluyor. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizi seti nerede?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk konusu ve oyuncuları? Kuzey Yıldızı İlk Aşk nerede çekiliyor? Dizi seti nerede
Yayın Tarihi: 5.10.2019 15:57:00

Show TV'nin hem komedi hem dram unsurlarını Karadeniz doğasıyla birleştiren yeni dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk cumartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Başladığı günden beri çok sevilen dizi bu akşam 4. bölümüyle ekranlara gelirken diziyi izleyen herkes Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları kimler? Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi nerede çekiliyor? gibi sorulara yanıt arıyor. Biz de haberimizde merakınızı gidermek için bu soruları yanıtladık.KUZEY YILDIZI İLK AŞK OYUNCULARI VE KONUSU

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin paylaştığı dizinin kadrosunda Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi isimler de yer alıyor.

İki Karadenizli genç olan Yıldız ve Kuzey, hayatlarını birleştirmeye karar verir hatta sözlenirler. Ancak Kuzey'in üniveriste için İstanbul'a gitmesi her şeyi değiştirir. Çünkü Kuzey başka aşklara yelken açar. Tabi bu durum onun ailesini de memleketini de kaybetmesine neden olur.

Aşık olduğu kadına sarılan ve 3 çocuğu olan Kuzey, yıllar sonra karısının kendisini terk etmesiyle baba ocağına geri döner. Ancak burada yapılanların unutulmaması, tahmin ettiğiniz gibi hem Kuzey hem de kızları hiç de kolay olmuyor. 
KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİ SETİ NEREDE?

Sevilen Karadeniz dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Ordu'da çekiliyor. Peki dizi seti Ordu'nun neresinde? derseniz de hemen cevaplayalım.

Dizinin geçtiği yerler Ordu’nun Kabadüz ilçesinde bulunan Çambaşı Yaylası’nda bulunuyor. Yeşilin tam ortasında olan Kuzey ve Yıldız'ın evleri de burada...

KUZEY YILDIZI İLK AŞK BEĞENİLDİ Mİ?

Reytingleri oldukça iyi giden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin hem samimiyeti hem de olayları abartmaması izleyenlerin çok hoşuna gidiyor. Öte yandan dizide hem dram hem komedinin de olması büyük bir avantaj sağlarken, cumartesi akşamı ekranlardan uzaklaşan izleyiciler diziyi izlemek için ekran başına geçiyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR