Kuzgun 21. Bölüm Fragmanı Dila Kuzgun Şok Sahne

Star Tv'nin en çok izlenen dizisi Kuzgun 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı Kuzgun 21. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Kuzgun 21. Bölüm Fragmanı Dila Kuzgun Şok Sahne
Yayın Tarihi: 9.10.2019 23:08:00

Star Tv'nin en çok izlenen dizisi Kuzgun 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kuzgun 21. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu başrollerini Burcu Biricik Barış Arduç Onur Saylak Tülay Günal 
Nilperi Şahinkaya Hatice Aslan Emel Dede Baran Akbulut Caner Şahin Ahsen Eroğlu Aytek Şayan İpek Erdem Ahmet Varlı Aykut Akdere gibi isimlerin paylaştığı kuzgun yeni bölümü ile ekrana kilitleyecek.

Güneş’i, Kuzgun’la bir arada gören Ferman öfkeden deliye döner. Dila onu zapt etmeye çalışırken kalbinin derinliklerine gömdüğü Kuzgun’a dair duygularıyla da savaşmak zorunda kalır.

Kartal’ı kendi tarafına çekmesinin karşılığı olarak Kuzgun’un Güneş’le birlikte olduğunu düşünen Ferman, Kuzgun’a karşı hamleler yapmaya başlayacak. Kuzgun ve Cihan, Ferman’ın verdiği önemli bir açık üzerine Kuzgun’un mekanını basanların peşine düşecek.

Neşe’nin anlattıkları karşısında yaşadığı sarsıntıyı atlamayan Meryem, beklenmedik bir anda kendini Ferman’la karşı karşıya bulacak.

Şermin, Seda ile ilgili öğrendiği gerçeği Ferman’a ulaşmak için bir koz olarak kullanmaktan sakınmayacak. Fırat’ın sakladığı büyük sırrın ekranlara geleceği bölümde Kuzgun, Dila’nın Ferman’ın gerçek yüzünü görebilmesi için elinden geleni yapacak.


Dila ve Ferman’ın geçmişi sık sık hatırladığı anlarda Ferman’ın Dila’ya verdiği söz merakla beklenirken, bölüm finalinde Dila’nın öğreneceği şoke edici gerçek ise nefesleri kesecek. 

KUZGUN GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI:

Meryem, Neşe’nin verdiği mektup karşısında hayatının en büyük şokunu yaşar. Büyük bir acıyla yüzleşen Meryem, öğrendikleri karşısında ne yapacağını bilemezken tam bu sırada Kuzgun’un eve gelmesi gerginliği tırmandırır.

Kumru da bu ana tanık olurken, annesinin herkesten büyük bir sır sakladığını keşfedip peşine düşecek. Ferman’la kentsel dönüşüm işinde ortak olan Kuzgun, konutlardan bazılarının açık artırmaya çıkılacağını öğrendiğinde deliye dönecek.

Dila ve Ferman’la yeniden karşı karşıya gelen Kuzgun’un kahvesinin taranması tansiyonu yükseltecek. Kuzgun’a gittikçe yaklaşan Güneş’in devamlı evden uzakta vakit geçirmesi Neşe ve Ferman’ın dikkatini çekecek. Kuzgun da aslında Güneş’i tanımadığını fark ederken yaşanacak büyük yüzleşme gerilimi tırmandıracak.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR