Lionel Messi Arda Turan ile Neden Konuşmuyor?

Galatasaray'dan Barcelona'ya giden hem kendi hem de takımı için iyi günler geçirmeyen milli oyuncumuz Arda Turan ile ilgili çarpıcı iddialar gündemde.

Lionel Messi Arda Turan ile Neden Konuşmuyor?
Yayın Tarihi: 10.01.2018 16:41:00

Yakın zamanda Barcelona'dan ayrılması gündemde olan Arda Turan ile Messi arasındaki sular uzun süredir ısınmadı. Her iki futbolcunun arasının açık olduğunu neredeyse bilmeyen yok. Özellikle antreman ve maçlarda ikili arasında iletişim kopukluğu gözlerden kaçmadı.

Her iki futbolcuya da yakın isimlerden alınan bilgilere göre Arda ile Messi'nin arasının bozuk olmasının en büyük sebebi, Messi'nin Arda Turan'ın çalışması ile ilgili eleştrileri. Arda Turan'ı disiplinsiz gören Lionel Messi, milli oyuncumuzun yeteri kadar çalışmadığını ve diğer takım arkadaşlarına haksızlık ettini söyledi.
Ayrıca konuyla ilgili teknik direktörle görüşen Lionel Messi'nin Arda Turan'ın ayrılmasına sıcak baktığı dile getirdi. Zaten Barcelona Teknik Direktörü Ernesto Valverde de her fırsatta Arda Turan'a hiç güvenmediği, bu nedenle de takımandan gönderilmesine sıcak baktığı belirtildi. Yeni transfer Coutinho'ya Arda'nın forma numarası olan 7 numaralı forma verilecek.

Lionel Messi geçen yaz yaptığı düğününe de Arda Turan'ı çağırmamış, bu da ayrı bir tartışma konusu olmuştu.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR