Malibu Araba Müzesi

ABD Point Dume'de yer alan 10 Milyon Euro değerindeki Malibu Auto Museum, bir araba koleksiyoncusunun hayallerini süsleyecek güzelliğe sahip nitelikte bir yer.

Malibu Araba Müzesi
Yayın Tarihi: 21.03.2018 14:38:00

Eğer milyon dolarlarınız varsa ve bir araba koleksiyonu kurmak istiyorsanız standard bir garaj işinizi görmeyecektir. Malibu Araba Müzesi, tam aradığınız türden bir yer olabilir.Malibu Araba Müzesi, 75 metrekarelik bir alandan oluşuyor ve 14 lüks otomobil barındırıyor.Mekanda doğal ışığın içeri dolmasına izin veren bol pencereler ve kolay teslim alma ve teslimat için büyük boyutlu özel bir araba yolu bulunuyor.
Bir bilgisayar, otomobillerinizi en iyi durumda tutmak için nemi, sıcaklığı, tozu ve bakterileri kontrol ediyor. Duvarlar ve tavanda akustik olarak saydam paneller bulunmakta.Malibu Araba Müzesi, ana kata bakan bir yatak odası, full banyo ve paslanmaz çelik mutfak ile 75 metrekareden oluşuyor ve taşınmadan önce koleksiyonunuzu artırmanız gerektiğini hissettiriyor.Tam zamanlı güvenlik personeli için 10 metrekarelik bir yaşam alanı bulunmaktadır.


HABERİ PAYLAŞÇOK TIKLANANLAR