Malta'nın En İyi, En Popüler, En Çok Tercih Edilen Yabancı Dil Okulları

Uzun dönem İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için özellikle, oldukça avantajlı olan okulları ile yıl boyunca dünyanın bir çok yerinden öğrenci tarafından tercih edilen bir ülkedir. Şiddetle tavsiye ettiğimiz okullara hep beraber bakıp, tanıyalım.

Malta'nın En İyi, En Popüler, En Çok Tercih Edilen Yabancı Dil Okulları
Yayın Tarihi: 31.10.2018 13:01:00

Malta, Güney Avrupa'da, Akdeniz'de adalar, Sicilya'nın güneyindedir. Malta takımadaları 2 küçük , 3 büyük adadan oluşur. Büyükler: Malta, Gozo ve Comino adalarıdır. Takımadalar arasında en büyüğü olan Malta 237 km², Gozo 68 km² ve Comino 2 km² yüzölçümüne sahiptir.İklim: Malta Adaları, yumuşak geçen kışları ve sıcak yaz sezonuyla sağlıklı ve güzel bir iklime sahiptir. Soğuk rüzgarlar, don , kar ve sis Malta'da görülmemiş bir şeydir. Nisandan sonra seyrek olmakla birlikte yazın büyük bir çoğunluğunda hiç rastlanmayan yağışlar en çok Eylül ile Nisan ayları arasında görülür.Malta'nın En Kaliteli ve Bilinen Dil OkullarıEC English | Malta Dil Okulu

Dünyaca popüler zincir dil okulu olan EC English’in merkez şubesidir. Malta’nın en canlı şehirlerinden St.Julian’s’ta yer alır. Okulda toplam 42 sınıfta 700 kişiye eğitim verebilen Malta’nın öğrenci sınırı en fazla olan dil okullarından biridir. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL Hazırlık ve 30, 50 yaş ve üstü öğrencilere özel dil programları vardır. Ayriyetten isteyenler 12-17 yaş aralığına özel yaz programlarına da gidebilir. EC Malta şehir merkezine baya yakın mesafede yer almakta öğrencilerine ders dışı zamanlarda kolaylıkla çevreyi keşfedebilme imkanı sunar. Okul öğrenci rezidansı, paylaşımlı daire, otel ve aile yanı konaklama seçeneği sunar. Özellikle yurt konaklamaları okula oldukça yakın mesafededir. Konaklamayı okuldan temin eden öğrencilerine ücretsiz havaalanı karşılama ve yolculama hizmeti sunarlar. Rahat ve kolaylıkla eğitim alabilme seçenekleriyle sizleri refaha erdirirler.Öğrenciler okula ait çatı bahçeleri, öğrenci salonu, kafeterya, spor salonundan ve EC Beach Club olanaklarından faydalanabilir ve diledikleri gibi bu alanların tadını çıkarabilirler.    IELTS, TOEFL, Cambridge Hazırlık
 1.     Şehirde İngilizce
 2.    İngilizce Fransızca Ortak Programı 
 3.    İngilizce ve Dalış
 4.    Birebir  İngilizce 
 5.   50 yaş üstü İngilizce 
 6.   Genel İngilizce 
 7.    İş İngilizcesi
ESE - European School of English | Malta Dil Okulu
1996 yılında kurulan okul Malta’nın en güzel, merkezi ve turistik bölgelerinden birinde St.Julians, Paceville’de bulunur. 2 hafta ve 24 hafta uzun dönem dil eğitimi almak isteyen dil öğrencilerine sunduğu paket programları ile bilinir.  Konaklama, eğitim ücreti, gidiş dönüş uçak bileti, havaalanı karşılama ve daha bir çok giderin içinde olduğu paketler öğrenciler için oldukça makuldür. 1 haftadan 36 haftaya kadar İngilizce kurslarına kayıt olabilme imkanı sağlar. Buna ek olarak özellikle uzun dönem eğitim almak isteyen öğrenciler için oldukça avantajlı paket programlar vardır.Yetişkinler ve gençler için farklı programlarda vardır. Genel İngilizceden, akademik kurslara, sınav hazırlık kurslarından 50 yaş üstü programlara, çocuk ve genç yaz okulu programlara kadar bir çok program seçenekleri sunarlar. Öğrencilerin aileleri ile gelebilmeleri için aile ve çocuk yaz okulu paketide sunulur.  Hem ingilizce öğrenip hem de tatil yapma fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederim. 


 
 1.     Genel İngilizce
 2.     Yoğun İngilizce
 3.      Junior Yaz Kampları 
 4.     TOEFL, IELTS ve Cambridge İngilizce Hazırlık kursları 
 5.     Akademik Yıl İngilizce Programları Haftalık 30 saat
 6.     Trinity Sınav Hazırlık Kursları 
 7.     TESOL İngilizce Öğretmenleri için Kurslar
 8.     İş İngilizcesi ve Kurumslar İngilizce Kursları 
 9.     Birebir İngilizce ve Kapalı Grup kursları 
 10.      50 yaş ve üstü öğrenciler için Genel İngilizce

Sprachcaffe Languages Plus | Malta Dil OkuluDünya genelinde 30’dan fazla merkezde dil eğitimi programları devam eden Sprachcaffe, Malta’da St.Julian’s, Pembroke merkezinde 1992 yılından itibaren eğitim vermektektedir. Geçmişte ordu için hizmet veren ve İngilizler tarafından 1930 yılında inşa edilen tarihi bir binada hizmet vermektedir. Engellilere de uygun sınıfları ve gelişmiş görsel ve işitsel eğitim donanımına sahip, klimalı 26 sınıfa sahiptir. Her şey düşünülmüş ve tam olması gerektiği gibidir. Engel tanımadan kolaylıkla istediğiniz şeyi yapabilirsiniz.Eğitim açısından iddialı olan dil okullarından biridir. Kapalı kampüs konaklaması imkanı sunan okul, turistik tatil merkezi atmosferine sahiptir. Okul bünyesinde geniş bir kafeterya, dinlenme alanı ve büyük bir yüzme havuzu vardır. 18 yaş ve üzeri öğrencilerin kabul edildiği yetişkin programları ve 14 – 21 yaş grubunda ki gençler için yaz programları uygulanır. Canlı müzik, voleybol, futbol turnuvaları, Scuba Dive kursu okul tarafından organize edilen Malta, Valetta, Mdina gezisi, Gozo Jip Safari öğrencilerin katılım gösterebileceği etkinliklerdendir.


 
 1.     Genel İngilizce
 2.     İş İngilizcesi
 3.     FCE,CAE,IELTS Hazırlık
 4.     Akademik Yıl Kursları
 5.     Birebir İngilizce
 6.     Yoğun İngilizce 

LAL Language Centres | Malta Dil OkuluLAL Language Centres İngiltere, Güney Afrika, Cape Town, Amerika ve İrlanda’da da merkezleri bulunan dil okulunun Malta’daki iki şubesi Gozo ve Sliema’da bulunur. 30 yıllık tecrübesi ile maksimum 12 kişilik sınıflarında uzman eğitim kadrosu eşliğinde eğitim görülür. Yetişkin dil kurslarına 16 yaş ve üstü yetişkin öğrencileri kabul edilir.Yetişkin programları hem Sliema hem de Gozo’daki şubesinde sizlerle birlikteyken, 13-17 ve 8 -12 yaş aralığına yönelik junior programları ise yalnız Sliema şubesinde uygunlanır. Birçok restaurant, kafe ve mağazaya ulaşım da çok kolaydır. Hem eğitiminizi güzel geçirip hem de sosyalleşmenin en güzel yoludur. Öğrenciler kısa bir otobüs yolculuğu ile Sliema’nın en merkezi kısmına ve adanın başkenti Valetta’ya rahatça ulaşabilirler. Eğlencenin ve mutluluğun tadını çıkarın.LAL Malta eğitim programı Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından lisanslanmıştır ve FELTOM tarafından tamamen akredite edilmiştir.


 
 1.  Premium Yoğun İngilizce
 2.   Premium İngilizce
 3.   Cambridge CAE Hazırlık
 4.  Genel İngilizce + IELTS
 5.  Yoğun İngilizce 
 6.  İngilizce ve Dalış 
 7.  CELTA Öğretmenlik eğitimi
 8.   Tatilde İngilizce

HABERİ PAYLAŞÇOK TIKLANANLAR