MasterChef Faruk Batuhan Öner kimdir? Nereli kaç yaşında

TV8'in sevilen yarışması Masterchef Türkiye 2. sezonuyla dönüyor. Peki Masterchef yeni sezon yeni yarışmacısı Faruk Batuhan Öner kimdir? Faruk Batuhan Öner nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu? Masterchef izleyicisi, Faruk Batuhan Öner'i yakından tanımak için araştırmalara başladı.

MasterChef Faruk Batuhan Öner kimdir? Nereli kaç yaşında
Yayın Tarihi: 14.08.2019 17:35:00

TV8 ekranlarında geçtiğimiz sezonki bölümleriyle bir hayli izlenen Masterchef yarışması, tatilin ardından 2. sezonuyla merhaba diyor! MasterChef Türkiye'nin 2. sezon yeni yarışmacıları da belli oldu! Masterchef'te bu sezon yarışacaklar arasında Faruk Batuhan Öner ismi merak ediliyor. Masterchef Faruk Batuhan Öner kimdir, nereli? Masterchef Faruk Batuhan Öner kaç yaşında? Bu sorular yanıt arıyor.

Masterchef'te yeni sezonun yarışmacı adayları arasında yer alan Faruk Batuhan Öner dikkatleri çekmeyi başardı. Faruk Batuhan Öner, Masterchef izleyicileri tarafından araştırılıyor. Mehmet, Somer ve Danilo şeflerin karşısında hünerlerini göstererek Masterchef ünvanına sahip olma hayalleri kuran Faruk Batuhan Öner'in bilgilerini sizler için hazırladık...

Masterchef Faruk Batuhan Öner Kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Masterchef yarışmasının yeni yarışmacısı Faruk Batuhan Öner, 33 yaşında. Doğru teknikle en güzel yemeklerin yapılabileceğini savunan Faruk Batuhan Öner, astrolojiye de ilgili. Aynı zamanda Ege Üniversitesi'nden mezun olan Öner, sosyal medyada da paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR