Masterchef jüri üyesi Danilo Zanna kimdir? Aslen nereli Türkiye'ye ne zaman geldi

Masterchef Türkiye'ye 2. sezonda dahil olan yeni jüri üyesi Danilo Zanna çok merak edildi. Sempatik tavırlarıyla yarışmacılara en yakın olan jüri üyesi Danilo Zanna kimdir çok merak edildi. Herkes Danilo Zanna kaç yaşında nereli? Türkiye'ye ne zaman geldi? gibi sorulara yanıt arıyor. İşte detaylar

Masterchef jüri üyesi Danilo Zanna kimdir? Aslen nereli Türkiye'ye ne zaman geldi
Yayın Tarihi: 13.08.2019 16:40:00

Geçtiğimiz sezon fırtınalar estiren Masterchef yeni sezonuyla ekranlara gelmeye gün sayıyor. Jüri üyelerinin de çok merak edildiği yarışmada Hazer Amani ayrılınca yerine Danilo Zanna geldi. Haliyle Danilo Zanna kimdir? Kaç yaşında aslen nereli? Türkiye'ye ne zaman geldi? çok merak edildi. Biz de sizlere Masterchef Türkiye'nin yeni jürisini araştırdık bulduk.DANİLO ZANNA KİMDİR?

15 Nisan 1982 tarihinde İtalya'nın Toskana bölgesinde doğan Zanna, aşçı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Ailesi gibi aşçı olmaya karar veren Danilo, çok ünlü İtalyan şeflerle çalışarak klasik bir eğitim aldı ve İtalyan mutfağı konusunda uzmanlaştı. 

Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşme kararı alan Danilo Zanna, bir restorant açmıştır. Sempatik tavırlarıları ve çat pat Türkçe'siyle çok sevilen Zanna Zahide Yetiş’in programında şeflik yaptıktan sonra talyan İşi’ adında bir program sunmaya başlamıştır.

Sonrasında oyunculuk da yapan başarılı şef, Görümce filmiyle gönüllere taht kurdu. Bir oğlu olan Danilo son olarak Show ekranlarında yayınlanan Lezzet Akademisi'nde jüri üyeliği yaptı. HABERİ PAYLAŞ