Masterchef şefleri kimler? Adları ne Nerede çalışıyorlar

Tv8'in lezzet kokan yemek yarışması Masterchef heyecan dolu 2. bölümüyle ekranlara geliyor. Ön eleme turunun yapıldığı yarışmada yarışmacılar önlük için en iyi yemeklerini yaparken, Masterchef şefleri de çok merak ediliyor. Herkes Masterchef şefleri kimdir? sorusuna yanıt arıyor. İşte detaylar...

Masterchef şefleri kimler? Adları ne Nerede çalışıyorlar
Yayın Tarihi: 19.08.2019 21:23:00

Tv8'in çok sevilen yarışma programı Masterchef tüm lezzetiyle ekranlara gelmeye devam ediyor. İkinci sezonun başladığı yarışmada ön eleme turu yapılıyor. Yarışmacılar önlüğü alıp ilk 14'e kalmak için ecel terleri döküyor. Öte yandan jüri üyeleri de çok dikkat çeken yarışmada Masterchef şefleri kimdir? Adları ne? çok merak ediliyor. Biz de sizler için şeflerin isimlerini hayatlarını derledik.

MASTERCHEF ŞEFLERİ KİMLER? İSİMLERİ NE

Yeni sezon jürisinde Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun yerladığı yarışmada Masterchef şefleri nerede çalışıyor her yerde aranıyor.Danilo Zanna kimle evli?


Aileden aşçılıkla haşı neşir olan Danilo, aslen İtalyan'dır. Sonrasında İtalyan mutfağı üzerine eğitim alan Danilo Zanna İtalyan mutfağı konusunda uzmanlaştı. 

Eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşme kararı alan Danilo Zanna, bir restorant açmıştır. Ardından televizyon programlarında da yer alan Zanna yeni sezonda Masterchef jürisine dahil oldu. 

Somer Sivrioğlu kaç yaşında?

1971 doğumlu olan Somer Sivrioğlu, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü'nden mezun olmuştur. Sonrasında Avusturalya'ya yerleşen Sivrioğlu orada Türk lezzetlerine menüsünde yer verdiği Efendy isimli bir restoran açmıştır.

Mehmet Yalçınkaya nereli?

1988 yılından bu yana mutfaklarda tozu dumana katan Mehmet şef dünya çapında da başarılara imza atmış bir şeftir. İstanbul'da Wyndham Grand İstanbul adlı lüks otelin şefliğini yapan Mehmet Yalçınkaya misafirlerine farklı lezzetler sunuyor. Özellikle deniz ürünlerini çok seven Mehmet Şef, yarışmadaki titizliği sıcak ve samimi tavrıyla da çok beğeniliyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR