Masterchef Yasin Obuz kimdir? Ne iş yapıyor kaç yaşında

Tv8 ekranlarında yeni sezonunun başlamasına sayılı günler kala Masterchef yarışmacıları çok merak ediliyor. Bunlardan biri de yeni tanıtımda yer alan ve geçen yıl Yemekteyiz'e katılan Yasin Obuz oldu. Herkes Yasin Obuz kimdir? Ne iş yapıyor kaç yaşında gibi sorulara yanıt aramaya başladı.

Masterchef Yasin Obuz kimdir? Ne iş yapıyor kaç yaşında
Yayın Tarihi: 14.08.2019 14:47:00

Tv8'in bu yıl 2. sezonuyla ekranlara gelecek yemek yarışması Masterchef 18 Ağustos pazar akşamı başlıyor. Yeni sezonunda da birbirinden ilginç yarışmacılarla zorlu bir maraton izleyecek olan izleyiciler Masterchef yeni sezon yarışmacılarını çok merak ediyor. İşte bunlardan biri de bugün yayınlanan tanıtımda ilginç hareketleri ve Somer Şef'e Şirin Baba diyerek dikkat çeken Yasin Obuz oldu. 

Türkiye'nin Masterchef'i olmak isteyen adaylardan belki de en dikkat çekeni Yasin Obuz oldu. Peki Yasin Obuz kimdir? Ne iş yapıyor, nereli?




MASTERCHEF YASİN OBUZ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA EVLİ Mİ

Masterchef yeni sezon tanıtımlarında görülen ve çok dikkat çeken yeni yarışmacı Yasin Obuz, izleyiciler tarafından her yerde aranıyor. Masterchef takipçileri Yasin Obuz'u merak ediyor. 

Yasin Obuz aslen Diyarbakırlı ve işletmecilik yapıyor. Daha önce yemekteyiz'e katılan Yasin, bum lafıyla dikkat çekmiş ve sonrasında all star konseptine de dahil olmuştu. 

Sporu çok seven Yasin bey, yıllarca Kıbrıs'ta yaşamış. Oldukça çılgın ve hiperaktif olan yarışmacı jüri üyelerinin de kendisini garipsemesine neden oldu. Kendine çok güvenen Yasin, yeni Masterchef olacağına inanıyor.




HABERİ PAYLAŞ