Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisinin Oyuncuları Açıklandı

Dizinin oyuncu kadrosunda, Türk dizilerinin aranan isimlerinin başında gelen Kenan İmirzalıoğlu haricinde Gürkan Uygun,Büşra Develi,Çetin Tekindor bulunuyor.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisinin Oyuncuları Açıklandı
Yayın Tarihi: 27.02.2018 15:18:00

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Gürkan Uygun,Büşra Develi,Çetin Tekindor gibi pek çok önemli isim barındıran Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor.

Merakla beklenen dizide, ismi tarihe geçen Sultan Mehmed Han'ın, bir imparatorluğun tarihinde edindiği önemli yer konu ediliyor.
Dizinin açıklanan kadrosunda, Kenan İmirzalıoğlu’nun yanı sıra Gürkan Uygun, Büşra Develi, Hazal Filiz Küçükköse, Funda Eryiğit, Sedef Avcı, Ertan Saban, İsmail Demirci, Atsız Karaduman, Burak Tamdoğan, Meral Çetinkaya, Altan Erkekli, İdil Fırat, Toprak Sağlam, Kaan Çakır, Serdar Orçin, Yavuz Sepetçi, Leyla Tanlar, Mert Yazıcıoğlu ve Çetin Tekindor gibi önemli isimler rol alıyor.

13 Mart Salı günü Kanal D’de izleyici ile buluşacak Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin reyting rekorları kırması bekleniyor. ‘Fatih’i oynayan Kenan İmirzalıoğlu'nun son 1 yıldır bu rol için çalıştığı biliniyor.   
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR