Merve Taşkın kimdir? Yeni sevgilisi Onur Elmas kim nereli

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın kimdir? Instagram pozlarıyla ünlenen Merve Taşkın'ın yeni sevgilisi Onur Elmas kimdir nereli, instagram hesabı var mı? Merve Taşkın ve sevgilisini sizler için araştırdık...

Merve Taşkın kimdir? Yeni sevgilisi Onur Elmas kim nereli
Yayın Tarihi: 20.06.2019 13:25:00

Sosyal medya fenomeni olan ve Instagram'da paylaştığı "seksi" pozlarıyla bir anda ünlenen Merve Taşkın, yeni sevgilisi Onur Elmas ile gündem olmayı başardı. Instagram'dan paylaştığı videolar ve fotoğraflarla sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başaran güzel isim, zaman zaman yaptığı açıklamalarla da adından söz ettiriyor. 

Beşiktaş'ın yakışıklı kalecisi Loris Karius'la da adı anılan ve kendisine DM'den mesaj geldiğini ifşa eden Merve Taşkın, sosyal medyada en çok aranan isimler arasına girmeyi başardı. Twitter'da sürekli gündem olan Merve Taşkın ve yeni sevgilisi Onur Elmas araştırılıyor. 

MERVE TAŞKIN KİMDİR? 

21 Ocak 1998 doğumlu olan Merve Taşkın 21 yaşında. Kova burcu olan Merve Taşkın, İstanbul'da yaşıyor. Sosyal medyaya yüklediği pozlarla ününü artıran Merve Taşkın, Beşiktaş'a Liverpool'dan transfer olan yakışıklı kaleci Loris Karius'un kendisine mesaj gönderdiğini ifşa etmişti. 

Merve Taşkın şimdi yeni bir aşka yelken açtı. Merve Taşkın'ın yeni sevgilisi Onur Elmas oldu. Onur Elmas da tıpkı Merve Taşkın gibi sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilen bir isim.

ONUR ELMAS KİMDİR?

Onur Elmas'ı Kafalar ekibinden tanıyoruz. Youtube'da çeşitli videolar paylaşan "Kafalar" platformunda Yasin, Bilal ve Atakan'ın yanında, yakın arkadaşları olarak kimi videolarda yer alan Onur Elmas, Merve Taşkın'ın yeni sevgilisi. Onur Elmas'ın özel hayatıyla ilgili diğer bilgileri de bu sayfadan birazdan paylaşacağız.HABERİ PAYLAŞ