Mesut Özil Fenerbahçe'ye mi Geliyor? Mesut Özil Fenerbahçe'de iddiası!

Uzun süredir Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddiaları gündemde yer alıyordu. Mesut Özil'in Instagram paylaşımı Fenerbahçe taraftarını heyecanlandırdı. Arsenal Mesut Özil'i Fenerbahçe'ye kiraladı mı?

Mesut Özil Fenerbahçe'ye mi Geliyor? Mesut Özil Fenerbahçe'de iddiası!
Yayın Tarihi: 7.07.2019 23:21:00

Uzun süredir Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddiaları gündemde yer alıyordu! Mesut Özil'in bu akşam Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf, Mesut Özil Fenerbahçe'ye geliyor iddialarını güçlendirdi! Fenerbahçe taraftarı, Mesut Özil'in paylaşımın ardından heyecan yaşıyor! 

Mesut Özil'in Arsenal'de "istenmeyen adam" ilan edilmesi ve yüksek maaşı nedeniyle takımdan gönderilmek istemesi, Fenerbahçe'nin Özil ile iletişime geçmesi öte yandan Acun Ilıcalı ve Ali Koç ile Mesut Özil arasındaki ilişki nedeniyle Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transfer olabileceği konuşuluyordu! Mesut Özil'in sosyal medya paylaşımı hareketli saatler yaşanmasına neden oluyor...

MESUT ÖZİL FENERBAHÇE'DE Mİ? ÖZİL FENER'E GELECEK Mİ?Mesut Özil'in akşam saatlerinde Instagram hesabından yaptığı paylaşım Fenerbahçe'ye transfer mi oluyor? Sorusunu akıllara getirdi. Arsenal kulübünün, Türk asıllı Alman oyuncu Mesut Özil'i yüksek maaşı nedeniyle kiralamaya sıcak baktığı da iddia ediliyor.

Mesut Özil'in Türkiye'de Fenerbahçe forması giyeceği iddia ediliyor. Geçtiğimiz günlerde oyuncu eşi Amine Gülşe ile dünya evine giren Özil'in Türkiye'de yaşamaya sıcak baktığı ve eşiyle İstanbul'da yaşamak için Fenerbahçe'ye gelebileceği konuşuluyor. HABERİ PAYLAŞ