Mesut Özil Medipol Başakşehir'de ne kadar kazanacak? Kaç para alacak?

Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde giden Mesut Özil, Medipol Başakşehir'den ne kadar kazanacak? Mesut Özil kaç para alacak? Mesut Özil sözleşmede ki parası ne kadar?

Mesut Özil Medipol Başakşehir'de ne kadar kazanacak? Kaç para alacak?
Yayın Tarihi: 14.07.2022 14:41:00

Fenerbahçe'de büyük umutlarla başladığı Türkiye kariyerine teknik direktör İsmail Kartal ile yaşadığı problemlerle kadro dışı kalan ve bir daha dönemeyen Mesut Özil, sürpriz bir şekilde Medipol Başakşehir'e imza attı. İstanbul takımı olması ve Göksel Gümüşdağ ve Emre Belözoğlu ile yakın ilişkileri nedeniyle seve seve kabul ettiği Medipol Başakşehir karıyeri resmen başlayan Mesut Özil ne kadar para kazanacak? Mesut Özil kaç para alacak merak ediliyor!

Mesuıt Özil ne kadar kazanacak?

Her yıl olduğu gibi bu yılda Mesut Özil kazandığı para merak ediliyor. Fenerbahçe'de bonservis ücreti olmadan yıllık maaşı oldukça fazla olan Mesut Özil Başakşehir'e kaç paraya imza attı, Mesut Başakşehir'den ne kadar alacak merak ediliyor!

Mesut Özil kaç paraya evet dedi?

Mesut Özil, Medipol Başakşehir imzası için ciddi bir indirim yaptığı konuşuluyor. Fenerbahçe'den 4 milyon euro maaş alan Mesut Özil'in Medipol Başakşehir'e 2.5 milyon euro ve bonuslar şeklinde sözleşme imzaladığı iddia ediliyor. Mesut Özil'in Başakşehir'den kazanacağı para tüm haklar ortaya çıktığında 3.5 milyon euro bulacağı öğrenildi.


Mesut Özil kaç yaşında?

1988 doğumlu Özil, 33 yaşında imzayı attı.

Emre Belözoğlu sözleri!

İmza süresinde ne çok Emre Belözoğlu ile yaptığı konuşmalarına değinen Mesut Özil, Başakşehir'e projeye inandığım için imza attım sözleri çok sevildi.

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR