Mucize Doktor 5.Bölüm 2.Fragmanı Ali İmkansızı Başaracak'mı?

Fox tv'nin reytingleri alt üst eden dizisi Mucize Doktor 5.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor 5.Bölüm 2.Fragmanı yeni bölümde Ali İmkansızı başaracakmıdır?

Mucize Doktor 5.Bölüm 2.Fragmanı Ali İmkansızı Başaracak'mı?
Yayın Tarihi: 6.10.2019 20:46:00

Fox tv'nin en çok izlenen dizisine kısa zamanda kavuşan Mucize Doktor 5.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yayınlandığı ilk günden itibaren reytingleri alt üst eden fenomen dizi Mucize doktor yeni bölümü yine ehrkesi ekrana kilitleyecek. yeni bölümde Ali'nin abisine tıpa tıp benzeyen Yeni Hasta'ya Ali umut ışığı olcakmı?Mucize Doktor 5.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yeni bölüm tanııtmı ve özeti Fox tv

Ali ve Nazlı bir karaciğer nakli operasyonu için başka bir hastaneye donör organı almaya giderler. Ancak yolculuk hiç Nazlı’nın beklediği gibi başlamaz ve süratle felakete dönüşür. Hastanede Beliz, nüfuzlu bir hastanın ameliyatını garanti altına almak için Ferman’ı Tanju’nun ameliyatına sokmaya çalışır. Bütün üst kademe birbirine girer ve Açelya’nın kıskançlık krizi sonunda Ali’ye patlar.

MUCİZE DOKTOR GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI:


Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Ali acı bir ders alır ve ihanete uğradığını hisseder. Genç bir çiftin doğmamış çocukları hakkında verecekleri karar hastanede hukuki bir savaş başlatır ve kurulu ikiye böler. Zaman süratle daralırken Ferman’la Beliz aşılmaz bir uçurumun eşiğine gelirler. 

 MUCİZE DOKTOR GEÇEN BÖLÜM NELER OLDU?

İlk resmi iş gününde hata üstüne hata yapan Ali’yi Ferman hizaya getirmeye uğraşır; oysa kendisi de gizli bir derdin pençesindedir. Ama Ali, Ferman’ı dinlemez ve hastanede tansiyon yükselir. Nazlı, Ali’ye hastane içinde ve dışında yardımcı olmaya çalışır. Ve Beliz’le Adil yolları ayırmanın eşiğine gelirler. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR