Mucize Doktor 5.Bölüm Fragmanı Ali Açelya Aşkı Büyülüyor!

Fox tv'nin izlenme rekoru kıran dizisi Mucize Doktor 5.Bölüm Fragmanı yayınlandı Mucize Doktor 5.Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Mucize Doktor 5.Bölüm Fragmanı Ali Açelya Aşkı Büyülüyor!
Yayın Tarihi: 3.10.2019 22:12:00

Fox tv'nin reytingleri alt üst eden dizisi Mucize Doktor 5.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor 5.Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?başrollerini Taner Ölmez nur Tuna Murat Aygen Sinem Ünsal Özge Özder Hazal Türesan Bihter Dinçel Fırat Altunmeşe Hayal Köseoğlu Korhan Herduran Reha Özcan gibi isimlerin paylaştığı Mucize Doktor yeni bölümü ile ehrkesi ekrana kilitleyecek.

Ali ve Nazlı bir karaciğer nakli operasyonu için başka bir hastaneye donör organı almaya giderler. Ancak yolculuk hiç Nazlı’nın beklediği gibi başlamaz ve süratle felakete dönüşür.

Hastanede Beliz, nüfuzlu bir hastanın ameliyatını garanti altına almak için Ferman’ı Tanju’nun ameliyatına sokmaya çalışır. Bütün üst kademe birbirine girer ve Açelya’nın kıskançlık krizi sonunda Ali’ye patlar.  
MUCİZE DOKTOR GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI:

Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Ali acı bir ders alır ve ihanete uğradığını hisseder. Genç bir çiftin doğmamış çocukları hakkında verecekleri karar hastanede hukuki bir savaş başlatır ve kurulu ikiye böler. Zaman süratle daralırken Ferman’la Beliz aşılmaz bir uçurumun eşiğine gelirler. 

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yine büyük ses getirdi. Mucize Doktor adeta rekor kıran bir sahneyle ekranlara kitledi.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR