Mucize Doktor Açelya kimdir? Hayal Köseoğlu yaşı ve Nereli

Bu akşam FOX TV ekranlarında ilk bölümüyle yayınlanacak Mucize Doktor dizisinin Açelya'sı kimdir? Fox TV'de Mucize Doktor izleyicisi, merakla Açelya karakterini araştırıyor. Mucize Doktor'da rol alan Hayal Köseoğlu kaç yaşında ve nereli? Açelya - Hayal Köseoğlu ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

Mucize Doktor Açelya kimdir? Hayal Köseoğlu yaşı ve Nereli
Yayın Tarihi: 12.09.2019 13:35:00

Yeni sezonda FOX TV ekranlarında bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle resmen start alan Mucize Doktor dizisi büyük ses getirdi! Mucize Doktor dizisinde rol alan 'Açelya' karakteri izleyicinin merakını çekmeyi başardı. Mucize Doktor izleyicisi heyecanla Açelya kimdir? Mucize Doktor Hayal Köseoğlu kaç yaşında ve nereli? Bu soruların yanıtını arıyor.

FOX TV ekranlarında yeni başlayan Mucize Doktor dizisinde 'Açelya' karakterini canlandıran Hayal Köse, izleyiciler tarafından merak edildi. Hayal Köse kimdir, nereli, kaç yaşında? Daha önce hangi dizilerde oynadı? Bu soruların yanıtı merak edildi. 

Mucize Doktor Açelya Kimdir? Hayal Köse yaşı

26 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Hayal Köseoğlu, Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu.


Hayal Köseoğlu 6 yaşından beri oyunculuk ile ilgilenmeye başladı. Daha bu yaşlarda Ruhsar dizisinde oynayarak adını duyurdu. Sonrasında ise ardı ardına birçok dizide boy gösterdi. Bu diziler Mahallenin Muhtarları, Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir ve İstanbullu Gelin dizileridir.Hayal Köseoğlu, şimdide Fox TV'nin yeni dizisi Mucize Doktor'da Açelya karakterini canlandırıyor. 

 
HABERİ PAYLAŞ