Mucize Doktor Ali kimdir? Taner Ölmez kaç yaşında nereli

Bu akşam FOX TV ekranlarında ilk bölümüyle başlayacak Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez oldu. Taner Ölmez kimdir? Mucize Doktor dizisinin izleyicileri Doktor Ali karakterini canlandıran Taner Ölmez'i araştırıyor. Taner Ölmez kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Mucize Doktor Ali kimdir? Taner Ölmez kaç yaşında nereli
Yayın Tarihi: 12.09.2019 18:31:00

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Mucize Doktor, ilk bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Dizi severler, Mucize DOktor dizisinin yeni bölümünü araştırmaya başlamışken, dizide rol alan Doktor Ali karakteri ve Ali'yi oynayan Taner Ölmez'de merak ediliyor. Mucize Doktor izleyicileri, Doktor Ali kimdir? Mucize Doktor Taner Ölmez kaç yaşında ve nereli? Bu soruların yanıtını merak ediyor. 

Oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Özde Özder, Reha Özcan gibi oyuncuları bulunduran Mucize Doktor dizisi Kore’den uyarlama bir dizi projesi olacak. Dizinin başrolünde otizm ve savant sendromlu doktor Ali yer alıyor. 

Mucize Doktor Ali Kimdir? Taner Ölmez Kaç yaşında ve Nereli 

Mucize Doktor dizisinde Doktor Ali rolüyle izleyeceğimiz Taner Ölmez, 1986 İstanbul doğumlu. Yakışıklı oyuncu Taner Ölmez, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 179 cm boyunda 75 kg ağırlığındadır.


İlk olarak Kapalı Çarşı dizisinde rol alan Taner Ölmez, Kayıp Şehir, Medcezir ve Tatar Ramazan dizilerininde de rol almıştır. Taner Ölmez, Mucize Doktor dizisinde otizmli ve Savant Sendromlu 'dahi' doktor Ali karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. 


HABERİ PAYLAŞ