Mucize Doktor Çocuk Ali Vefa kimdir? Hangi çocuk oyuncu canlandırıyor

Bu akşam FOX TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanacak Mucize Doktor dizisinin Çocuk oyuncusu Çocuk Ali Vefa kimdir? Doktor Ali Vefa'yı Taner Ölmez canlandırırken Ali Vefa'nın çocukluk halini hangi çocuk oyuncu canlandırıyor? Sizler için araştırdık...

Mucize Doktor Çocuk Ali Vefa kimdir? Hangi çocuk oyuncu canlandırıyor
Yayın Tarihi: 12.09.2019 20:00:00

Fox TV ekranlarında 12 Eylül Perşembe, bu akşam ilk bölümüyle yayınlanan Mucize Doktor dizisi izleyiciyi heyecanlandırdı. Dizi severler, Mucize Doktor dizisinde Doktor Ali'nin çocukluğunu oynayan çocuk oyuncuyu merak etti. Otizm ve Savantlı doktor Ali Vefa'nın başarı dolu öyküsünü anlatan Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa'nın çocukluk halini oynayan oyuncuyu sizler için araştırdık.

Başrolünü Taner Ölmez'in oynadığı Mucize Doktor dizisi, genç ve ünlü isimlerden oluşan kadrosuyla göz dolduruyor. Mucize Doktor dizisinin çekimleri Bilecik ve İstanbul'da yapılıyor. Bu akşam ilk bölümü yayınlanan Mucize Doktor dizisindeki Ali Vefa'nın küçüklük hayali izleyiciyi çok etkiledi. 

Mucize Doktor Ali Vefa Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Mucize Doktor dizisinde Otizmli ve Savant sendromlu doktor Ali'nin küçüklüğünü canlandıran çocuk oyuncu Adin Külçe. Küçük yaşına rağmen Mucize Doktor'da çok büyük rolü olan minik yıldız, otizm ve savant sendromuna sahip Ali'ye hayat veriyor.

Ali Vefa, hayatta başarılı bir doktor olabilmek için büyük mücadeleler vermiş ve sonunda bu gayretinde başarılı olabilmiş bir doktor. 


Adin Külçe, Ali Vefa'nın küçüklük sahnelerinde izleyici karşısına çıkacak. 8 yaşında olan Adin Külçe'nin Mucize Doktor dizisindeki performansı merakla bekleniyor.

Adin Külçe, daha önce Bellona, Eti gibi markaların reklam filmlerinde rol almış çocuk oyuncu olarak şimdi de Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa'nın küçüklüğünü oynayacak. 

Mucize Doktor Dizisi İlk Bölümüyle Bu Akşam Fox'ta 

Ekranların yeni ve iddialı dizisi Mucize Doktor, sürekleyici senaryosu ve geniş oyuncu kadrosuyla ilk bölümü bu akşam (12 Eylül Perşembe) saat 20:00'da Fox TV ekranlarında yayınlanıyor.

Mucize Doktor Hangi Köyde çekiliyor? Hangi Hastanede çekiliyor?

Mucize Doktor dizisi İstanbul ve Bilecik'te çekildi. Ancak Bilecik çekimlerine sadece Ali karakterini canlandıran Taner Ölmez yer aldı. Diğer oyuncular İstanbul'da özel hastanede yer aldı. Mucize Doktor dizisi Dereköy, Gülümbe, Başköy ve Küplü'e çekimleri tamamlandı. 
HABERİ PAYLAŞ