Müge Anlı 10 Ekim korkunç cinayet! 68 yaşındaki Nazlı Dere'yi kim öldürdü

ATV'nin hafta içi her gün yayınlanan fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Ekim perşembe günü kan donduran bir olay ele alındı. Esenyurt'ta işlenen korkunç cinayette 67 yaşındaki Nazlı Dere evinde boğazı kesilerek öldürüldü. Peki Nazlı Dere kimdir? Nazlı Dere'yi kim ya da kimler öldürdü?

Müge Anlı 10 Ekim korkunç cinayet! 68 yaşındaki Nazlı Dere'yi kim öldürdü
Yayın Tarihi: 10.10.2019 10:01:00

ATV'nin reyting rekortmeni gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Ekim perşembe günü korkunç bir cinayet haberiyle başladı. Müge Anlı'nın açıklamasıyla duyurulan olay İstanbul Esenyurt'ta 67 yaşındaki Nazlı Dere evinde boğazı kesilerek katledildi. Bugün de canlı yayına öldürülen kadının eşi Hasan Dere ve yeğeni Tayfun konuk oldu. Hal böyle olunca Nazlı Dere kimdir? Nazlı Dere'yi kim ya da kimler öldürdü? çok merak edildi. Biz de sizler için bu konuyu haberimde detaylandırdık. MÜGE ANLI NAZLI DERE'Yİ KİM ÖLDÜRDÜ? 


67 yaşındaki Nazlı Dere evinde boğazı kesilerek katledildi. Eve gelen Hasan Dere, eşini kanlar içinde yatarken evde buldu. Dün yaşanan korkunç olayda engelli oğlunu hastaneye götüren Hasan Dere, öğle saatlerinde eve geldiğinde eşini kanlar içinde yatarken buldu.

Kapının normal bir şekilde kapalı olduğunu söyleyen Hasan Bey, eşini uyardığını kapıyı çok da dikkat etmeden herkese açtığını söyledi. Yani büyük ihtimalle Nazlı Hanım katiline kapıyı kendi açtı.

Evde altınların olduğu bir çanta bulunduğunu söyleyen Hasan Bey, çantanın normal yerinde olmadığını yerde yatan eşinin yanında olduğunu belirtti. Aile içi bir cinayetten şüphelenen Hasan Bey ve yeğeni bu nedenle programa başvurmuş. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR