Müge Anlı 6 Eylül şok gelişme! Ayşe Altuntaş ile en son görüşen Mehmet Taşdelen gözaltına alındı

Müge Anlı 6 Eylül şok bir gelişme yaşandı. Birkaç gündür Ayşe Altuntaş'ın kaybının konuşulduğu programda Ayşe Altuntaş'ı en son gören ve kaybolduğu sabah onunla ormanda ilişkiye girdiğini söyleyen Mehmet Taşdelen gözaltına alındı. İşte detaylar...

Müge Anlı 6 Eylül şok gelişme! Ayşe Altuntaş ile en son görüşen Mehmet Taşdelen gözaltına alındı
Yayın Tarihi: 6.09.2019 10:11:00

ATV'nin sunuculuğunu Müge Anlı'nın üstlendiği fenomen gündüz programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birkaç gündür konuşulan Ayşe Altuntaş'ın kaybı herkesi şoke etti. 

Ancak Müge Anlı 6 eylül cuma günü Ayşe Altuntaş olayı ile ilgili şaşırtan bir gelişme yaşandı. Ayşe Hanım'ın en son gören ve verdiği çelişkili ifadelerle şüpheleri üzerine çeken Mehmet Taşdelen Sultangazi Karakolu tarafından gözaltına alındı.Müge Anlı 6 eylül 2019 açıklanana göre dün yayın sonrası Sultangazi Karakolu'na ifade vermeye götürülen Ayşe Altuntaş'ın eşi, oğlu ve Mehmet Taşdelen sorgulandı. Birkaç saat sonra Ayşe hanımın oğlu ve eşi serbest bırakılırken, Mehmet Taşdelen geceyi karakolda geçirdi ve hala gözlatında tutuluyor. 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT AYŞE ALTUNTAŞ ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?


18 Temmuz'dan bu yana kayıp olan Ayşe Altuntaş, 42 yaşında ve 4 çocuk annesi. Sultangazi'den 18 temmuz 2019 günü kayboldu. 44 gündür ortada olmayan Ayşe Hanım'ın kızı Fatma annesinin hayatından endişe etmeye başlamış. Çünkü Fatma annesinin teyzesinin torunu Mehmet bey ile görüştüğünü ve 4 yıllık ilişkisi olduğunu söyledi. ORMANDA İLİŞKİYE GİRDİK

Sonrasında canlı yayına katılan Mehmet Bey, 18 Temmuz sabahı namaz kılmak için kalktığını o anda Ayşe Hanım'ı aradığını söyledi. Çok canı sıkıldığını söyleyen Ayşe'nin kendisini almasını istemesi üzerine gidip onu alan Mehmet Taşdelen ormanlık alana gittiklerini ve burada ilişkiye girdiklerini söyledi. Saat 7:30 gibi evinin önüne bıraktım onu. Ondan sonra ise haberim yok. diyen Mehmet Taşdelen söylediği yalanlar ve şüpheli ifadeleriyle şimşekleri üzerine çekti. 

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR