Müge Anlı Ecrin bebek son dakika gelişmesi! Müge Anlı bugünkü canlı yayında Ecrin bebek davasında son gelişmeler açıklandı! Ecrin Bebek'in katili kim

Müge Anlı Ecrin bebek ile ilgili son gelişmeler açıklandı. 10 eylül salı günü yeni bölümüyle ekranlara gelen Müge Anlı canlı yayında Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin Kurnaz'ın katili ortaya mı çıkacak? Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümde Ecrin bebeğin otopsi sonucu çıktı mı?

Müge Anlı Ecrin bebek son dakika gelişmesi! Müge Anlı bugünkü canlı yayında Ecrin bebek davasında son gelişmeler açıklandı! Ecrin Bebek'in katili kim
Yayın Tarihi: 10.09.2019 10:23:00

Müge Anlı 10 Eylül Ecrin bebek davasında yaşanan gelişmeler aktarılacak. Samsun'un Vezirköprü ilçesindeki evlerinin önünde kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin'e ne oldu çok merak edilmişti. Kaybolduktan tam 22 gün sonra Ecrin yaşadığı köye çok yakın bir yerde 3 km uzaklıkta bulunmuştu. Bedeni parçalanan ve ayakkabısı yolun kenarında bulunan minik bebeği kim öldürdü? Ecrin'in otopsi sonucu ortaya çıktı mı? herkes merak ediyordu. Ancak geçtiğimiz sezonda yetişmeyen Ecrin bebek olayı ile ilgili yaşanan son gelişmeler 10 Eylül Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında açıklanacak. MÜGE ANLI ECRİN BEBEK DAVASINDA NE OLDU? 10 EYLÜL

10 Eylül Müge Anlı canlı yayında açıklanana göre Ecrin bebeğin otopsi raporu henüz tamamlanmadı. Bu nedenle henüz bir şey söylenmiyor.


Öte yandan Sevcan ve Deniz Kurnaz ailelerinin yanından ayrıldı Amasya'ya yerleşti ve erkek bebekleri dünyaya geldi. Ancak bu süreçte Deniz'in annesi ve kardeşi Özkan'a olan şüphesi sona erdi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’nda geçtiğimiz sezon mayıs sonu ele alınan ve araştırılan Ecrin bebeğin kaybında Müge Anlı devreye girmişti. 

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Mayıs başı kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin, evlerinin önünde oynarken kayboldu. Babaannesinin baktığı Ecrin, annesi ve babası hastaneye gittiğinde kayboldu.   Minik bebek her yerde aranırken Kurnaz ailesi ile ilgili bir sürü şey de ortaya çıktı. 

Çünkü Ecrin Kurnaz’ın babası Ecrin doğduktan 4 ay sonra hayatını kaybetti. Annesi Sevcan Kurnaz ise, eşi öldükten sonra sevgilisi olan Deniz Kurnaz ile evlendi.

Sevcan Kurnaz, Ecrin’e doğum yaptıktan sonra kayınvalidesinin evine gittiğini ve o sırada kocasının yeğeni Deniz Kurnaz ile ilişkilerinin başladığını açıkladı. Yani Ecrin’in babaannesi aslında halasıydı.

Öte yandan Deniz'in kardeşi Özkan ile arasının kötü olması ve Özkan'ın verdiği çelişkili ifadeler de herkesin midesinin bulandırırken, Ecrin'in bedeni tam 22 gün sonra ormanda parçalanmış halde bulundu. Ancak Ecrin Kurnaz davasındaki gelişmeler program sezon finali yapınca yetişememişti. 
HABERİ PAYLAŞ