Müge Anlı Hakan Doğan kimdir? Ömer Doğan'ı öldürdü mü

Müge Anlı 10 eylül salı günü çok ilginç bir olay ile ekranlara geldi. Tam 13 yıldır ATV ekranlarında Müge Anlı'nın sunumuyla ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Hakan Doğan yeniden gündeme geldi. Peki Müge Anlı Hakan Doğan kimdir? Ömer Doğan'ı öldürdü mü?

Müge Anlı Hakan Doğan kimdir? Ömer Doğan'ı öldürdü mü
Yayın Tarihi: 10.09.2019 12:34:00

Müge Anlı Hakan Doğan kimdir? Ömer Doğan'ı öldürdü mü? sorusu her yerde aranıyor. Müge Anlı'da 10 Eylül salı günü ilginç bir olay cereyan etti. Çünkü 5 yıl önce çifte cinayetten suçlanan Hakan Doğan'ın akrabaları bu kez de 3 çocuk babası olan ve adliyede zabıt katibi olan Ömer Doğan'ın kaybından kendisini sorumlu tutuyor. 

Müge Anlı'ya 5 yıl önce katılan ve çifte cinayetten suçlanan Hakan Doğan, o zaman cinayetlerin anahtarının kendisinde olduğunu söylemiş hatta ekipten 100 bin tl bile istemiş. Sonrasında bu olaydan bir şekilde kurtulan Hakan Doğan 2019 yılında da Ömer Doğan'ın kaybından sorumlu tutuluyor. 


MÜGE ANLI HAKAN DOĞAN ÖMER DOĞAN'I ÖLDÜRDÜ MÜ? 

Kırıkkale'de 30 temmuz günü adliyeden çıktıktan sonra kaybolan 44 yaşındaki zabıt katibi Ömer Doğan günlerdir yok. 5 yıl önce de 2 yeğeninin kaybolduğu bölgede kendisinin de kaybolduğu ortaya çıkan Ömer Doğan'ın kaybından baba tarafından akrabası Hakan Doğan sorumlu tutuluyor. 


Ömer Doğan'ın ailesi Müge Anlı'da, Hakan Doğan'ın tarlalarını işgal ettiğini bu nedenle de Ömer ile arasında husumet olduğunu söylediler. Ağustos'a kadar müsaade isteyen Hakan ise tarladan çıkmamış ve bu süreçte Ömer Doğan ortadan kayboldu.

İddaya göre Hakan Doğan, olay günü Ömer'in yanına gelip herşeyden bıktığını ve gideceğini söylediğini anlatmış. Olayın ardından savcılık Hakan Doğan'ı tutuklama talebiyle mahkemeye sevketmiş ancak Hakan Doğan adli kontrol şartıyla serbest kalmış. 

 

 
HABERİ PAYLAŞ