Müge Anlı ve Esra Erol ne yapmaya çalışıyor? Akıl Almaz 5 rezalet

Müge Anlı ve Esra Erol ne yapmaya çalışıyor? Esra Erol ve Müge Anlı programında akıl almaz olaylar. Yüksek reytingleri nedeniyle Müge Anlı ve Esra Erol'da son 5 günde çıkanlar şok etti. Özellikle eşlerini aldatanlar, çocukları başkasından çıkanlar, karpuz almadığı için 1 kilo ete kaçanları sizler

Müge Anlı ve Esra Erol ne yapmaya çalışıyor? Akıl Almaz 5 rezalet
Yayın Tarihi: 29.11.2019 14:23:00

Müge Anlı ve Esra Erol ne yapmaya çalışıyor? Esra Erol ve Müge Anlı programında akıl almaz olaylar. Yüksek reytingleri nedeniyle Müge Anlı ve Esra Erol'da son 5 günde çıkanlar şok etti. Özellikle eşlerini aldatanlar, çocukları başkasından çıkanlar, karpuz almadığı için 1 kilo ete kaçanları sizler için derledik.

ATV Gündüz kuşağı abarttı!

ATV gündüz kuşağında yüksek reyting alan Esra Erol ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan olaylar sosyal medyayı sallıyor. Akıl Almaz 5 Esra Erol ve Müge Anlı olayı bu haftaya damga vurdu. İşte Müge Anlı ve Esra Erol'da yaşananlar.

Karpuz almayan kocasını bırakıp 1 kilo et alan adama kaçtı!Esra ERol'da bu haftaya damga vuran olay Mehmet Tunçbilek ve eşi Makbule Tunçbilek yorumları şaşırttı. "Kocam 13 yıl önce bana karpuz alsaydı evden kaçmazdım" diyen Makbule hanım, 1 kilo et alan adama kaçması stüdyoda buz etkisi yarattı.ESRA EROL'DA DNA TESTİ ANKETİ YOK ARTIK DEDİRTTİ!Esra Erol'da yeni skandallardan biri 6 aylık çocuğun babası Kenan Şimşek mi diyerek 10 gündür gündeme gelen Kenan ve Hatice olayı. DNA testi yapıldı ancak Esra Erol'un sosyal medyada anket yaptırması ve çocuğun kimden çıktığı sır gibi saklanıyor.


MÜGE ANLI'DA İSE "EŞİMİN TARLASINI SATIP SANA VERECEĞİM"Mehmet Avcı, evli olan Perihan Hanım' a platonik hisler beslemeye başlıyor. Diğer bir iddia ise Perihan ve Avcı'nın görüştüğünde bekçi Ahmet ikisini de kameraya çekiyor ve sonra Perihan Hanım'ı tehdit ediyor. Ahmet Bey'in kendisine 'Eşimin tarlasını satıp sana 100 bin lira vereceğim' dediğini iddia ediyor.

YASAK AŞKIN BAŞKA BOYUTU

Eşi ve oğlunun soba almaya gidiyorum diyerek evden ayrıldıklarını ve bir daha geri dönmediklerini belirten Sultan Hanım'ın anlattıkları ise herkesi şaşkına çevirdi. Sultan Kurum, eşinin ortadan kaybolmadan 1 ay önce Selda isminde bir kadınla yasak aşk yaşamaya başladığından şüphe duyduğunu söyledi.

MÜGE ANLI "SEN GÖRÜMCENLE KISIR..."Sultan Kurum, canlı yayına telefonla bağlanan eşine oğlunun sağlık durumunu sormadan önce başka konular açarak tepki gösterdi. Kurum'un anlattıklarına sinirlenen Müge Anlı ise "Yani biz sınavda ter dökerken sen kısır yiyordun görümcelerinle. E şimdi aynı hayat olmuyor. O zaman ne yapacaksın, gidecektin okuyacaktın, çalışacaktın; şimdi adama muhtaç olmayacaktın." diyerek erken evlenmesine tepki gösterdi.

BONUS: Ter Kokuyorsan diyen Melahat'ın 2 çocuğu da başkasından!Esra Erol'da bonus olarak Melahat'ı duymayan kalmadı. Ter kokuyorsun diyerek katıldığı programda adeta soğuk duş etkisi yaratan 2 çocuğunda başkasından çıkması şok yarattı. Esra Erol'da Melahat'ın çocukları kimden merak edilmeye ve işlenmeye devam ediyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR